tv3.lv

Purvciemā trolejbusa un auto sadursmē cieš divas pasažieres

Rīgā, Purvciemā, vairākiem 23. trolejbusa pasažieriem 28. maijā nācās piedzīvot nepatīkamu braucienu. Kāda vieglās automašīnas vadītāja nepārliecinājās, ka sabiedriskā autobusa josla ir brīva, un centās izbraukt uz ielas no blakus teritorijas. Trieciena inercē trolejbusa pasažieri krita un guva ievainojumus, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Īsi pēc plkst. 10.00 satiksme Vaidavas ielā būtiski palēninājās. Veidojās sastrēgumi, jo 23. trolejbuss stāvēja ielas vidū un nevarēja turpināt ceļu. Sabiedriskā transporta priekšējais lukturis bija sasists, taču vieglā automašīna “Toyota”, kas tam pagadījās priekšā, bija sliktākā stāvoklī. Auto sāns tika ielocīts. “Rīgas satiksmes” pārstāve stāsta, ka “Toyota” vadītāja nepārliecinājās par drošību, pirms izbrauca no pagalma.

“Braucot pa Vaidavas ielas sabiedriskā transporta joslu, trolejbusam pēkšņi no šķērsielas izbrauca vieglā automašīna, kā rezultātā notika sadursme. Trolejbusam, pēc sākotnējās informācijas, ir nodarīti priekšējie bojājumi, bet izmeklēšanā tiks noskaidroti, kādi varētu būt slēptie bojājumi,” stāsta “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Pie vieglās automašīnas stūres sēdošā sieviete ievainojumus neguva un no mediķu palīdzības atteicās. Arī sabiedriskā transportlīdzekļa vadītājai viss ir kārtībā. Ārsti steidzās palīgā trolejbusa pasažieriem. Pēc straujās bremzēšanas un trieciena divas no salonā stāvošām sievietēm nespēja noturēt līdzsvaru un krita.

“Abas cietušās personas ir nogādātas slimnīcā stabilā stāvoklī, un traumas apskates brīdī vērtējamas kā vieglas līdz vidēji smagas. Lai noteiktu traumu smagumu, nepieciešami papildu izmeklējumi,” skaidro NMPD pārstāve Inga Vītola.

“Rīgas satiksmes” pārstāve atgādina, ka nereti var novērot cilvēkus, kas, stāvot autobusā, ar abām rokām izmanto mobilo telefonu, rakstot vēstules. Pasažieri tiek aicināti neaizmirst par iespēju, ka vadītājs piespiedu kārtā var veikt straujus manevrus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm