Puskailus vīriešus no dzīvokļa Purvciemā nogādā Tvaika ielā

Kluss un mierīgs kaimiņš, par kuru neviens neko daudz līdz šim nezināja, kādu dienu tika izvests no savas dzīves vietas Purvciemā vienās apakšbiksēs mediķu pavadībā.

Varavīksnes gatves iedzīvotāji kādā pēcpusdienā bija neizpratnē par operatīvo dienestu ierašanos pie vienas no daudzstāvu mājām. Bija atbraukušas divas neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādes automašīnas un divas likumsargu ekipāžas. Sākotnēji no mājas izvests puskails vīrietis, kurš iesēdināts mediķu busiņā, bet pēcāk policistu pavadībā no kāpņutelpas iznācis vēl kāds vīrietis.

“Arī sestdien bija atbraukušas divas mediķu brigādes. Es domāju, – tas saistīts ar narkotikām. Es nezinu,” stāsta kaimiņiene.

“Es nezinu, nē, nekādas problēmas nekad nebija. Neko nedzirdēju, neredzēju. Es principā ar viņiem neesmu pazīstama. Tā ka neko nevaru pateikt,” norāda mājas iedzīvotāja.

Sazinoties ar policiju, “Degpunktā” noskaidroja, ka abi vīrieši aizvesti uz ekspertīzi psihiatrijas un narkoloģijas centrā un pagaidām procesi par pārkāpumiem nav uzsākti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm