tv3.lv

“Redzams, ka nekur nav steidzies!” Aculiecinieks stāsta par traģisko negadījumu uz sliedēm Imantā

Otrdien, 8. oktobrī, uz sliedēm starp dzelzceļa stacijām “Imanta” un “Zasulauks” gāja bojā kāds vīrietis.

2019. gada 8. oktobrī 21:18

Traģiskais negadījums notika īsi pēc plkst. 11.00 un apstādināja sabiedriskā transporta kustību. Notikuma vietā ieradās reanimācijas brigāde, taču mediķiem darba nebija – vīrietis bija guvis ar dzīvību nesavienojamas traumas. Viens no pasažieriem, kas atradās vilcienā sadursmes brīdī, stāsta, ka gājējs atradās vietā, kur sliedes šķērsot nedrīkst.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas notika tur, kur beidzas nožogojuma restes, tur gulēja līķis. Pašu procesu es neredzēju, bet redzēju jau apsegtu ķermeni un divus policistus. Tas notika tur, kur beidzas nožogojums, viņi vienkārši bija apklājuši. Redzams, ka cilvēks nekur nav steidzies, gribējis laikam iet pāri apmēram tai vietā, kur tas nožogojums beidzas, bet notrieca,” stāsta aculiecinieks Konstantīns.

Viņš apgalvo, ka vīrietis, iespējams, nav bijis pie pilnas apziņas. Redzamība bija laba uz abām pusēm, un nekas nevarēja traucēt cilvēku redzēt, kas notiek uz sliedēm pa labi un pa kreisi. Arī gājēju pāreja atradās turpat netālu.

“Tur nav pārejas! Šeit ir pāreja, bet tur ir nožogots, nezinu, varbūt vienkārši vajag uzlikt restes no stacijas līdz stacijai, lai vispār nevarētu tikt pāri. Cilvēks acīmredzot atrada tomēr vietu, kur var tikt pāri, gāja un pakļuva zem transporta. Mazums, kas viņam bija, varbūt bija iedzēris vai slims, daudz kas varēja būt,” bilst aculiecinieks.

Vilciens brauca ar ātrumu 80 kilometri stundā. AS “Pasažieru vilciens” pārstāve stāsta, ka mašīnists, ieraugot vīrieti, veica ekstremālo bremzēšanu, bet izvairīties no sadursmes nebija iespējams.

“Mūsu mašīnists ir sniedzis liecību arī Valsts policijai, diemžēl nevaru atklāt visas detaļas, jo rudens laikā ir dažādi apstākļi, ir ne tikai neuzmanība, bet ir diemžēl arī dažādi pašnāvību gadījumi, bet to, visticamāk, tad izmeklēs Valsts policija,” skaidro “Pasažieru vilciens” pārstāve Agnese Līcīte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par notikušo policijā uzsākta izmeklēšana, un likumsargi skaidros, vai patiešām vīrietis izvēlējās apzināti beigt savu dzīvi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm