Veikalā nozog somu ar vērtīgām lietām; īpašnieks aicina atdot piesavināto “pa labam”

No kāds veikala Rīgā, Ģertrūdes ielā, veikta zādzība – vīrietis un sieviete iepērkoties acīmredzot pamanīja ne vien tirdzniecības vietā piedāvātās mantas, bet arī pārdevēja vērtīgās privātās lietas. Ejot prom, viņi paņēma mugursomu, kas stāvēja netālu no ieejas durvīm, vēsta “Degpunktā”.

Andris, kas aicina zagļus atdot atpakaļ paņemto, stāsta, ka pēc vīrieša un sievietes apmeklējuma veikalā bija ienācis cits klients, ar kuru viņš sarunājās. Tajā brīdī atgriezās iepriekš ienākusī sieviete, meklējot it kā kaut ko aizmirstu. Viņa izstaigāja veikalu, “noslīdēja” gar galdu, paņēma Andra somu.

Vien pēc pusstundas, kad tirdzniecības vieta vēra ciet durvis, Andris saprata, ka trūkst viņa somas. “Paskatījāmies kamerās, redzēju, kas tika izdarīts un kur palika soma,” viņš stāsta.

Tas, vai zagļiem bija zināms somas saturs, nav skaidrs, bet jebkurā gadījumā iekšā esošo mantu vērtība ir mērāma četrciparu skaitlī. Tur atradās “MacBook Pro 13” dators un citas privātas lietas. Zīmīga pazīme uz datora – sarkana, apaļa uzlīme, kāda redzama sižetā.

Par zādzību informēta policija, kā arī ar sociālo tīklu palīdzību izdevās noskaidrot zagļu identitāti un aptuveno dzīvesvietu. Tā ir netālu no veikala. Rajonā dzīvojošie stāstījuši, ka šī nav pirmā reize, kad ar pārīti radušās domstarpības par pazudušām mantām.

“Būtu priecīgs mantas atgūt, varētu “pa labam” vienoties par iesnieguma policijā atsaukšanu,” saka Andris.

Arī savu vainu Andris apzinās un aicina pārējos savas lietas uzpasēt cītīgāk. “Saprotu, ka nedzīvojam ideālā pasaulē, lietām “pieaug” kājas un tām jāpieseko,” viņš nosaka.

Ja jums ir vērtīga informācija par nozagtajām mantām, sazinieties, lūdzu, ar Andri sociālajos tīklos vai dodieties uz veikalu Ģertrūdes ielā. Video redzamais pāris ir aicināts atdot nozagtās mantas “pa labam”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm