tv3.lv

Rīgas lidostā aizturēts meklēšanā izsludināts Lietuvas pilsonis

Ceturtdien, 22. martā, lidostā “Rīga” robežsargi aizturēja no Londonas ieceļojošu meklēšanā izsludinātu Lietuvas pilsoni, informē valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

2018. gada 23. martā 11:23

1990. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonām. Kā informē Babiško –  lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēts arī viens uz Dublinu izceļojošs Latvijas pilsonis, kurš atrodas policijas meklēšanā. 1975. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopumā aizvadītās diennakts laikā ieceļošana Latvijā liegta trīs Ukrainas pilsoņiem, kuri nespēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi Šengenas zonā. Ceturtdien konstatēti arī trīs uzturēšanās nosacījumu pārkāpēji, kuri saukti pie administratīvās atbildības.

Transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā valsts robežsardzes amatpersonas pie administratīvās atbildības kopumā saukušas astoņas personas – pa divām personām no Krievijas, Lietuvas, un Igaunijas, kā arī vienu Baltkrievijas un vienu Latvijas pilsoni.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm