tv3.lv

Rīgas pašvaldības policisti izglābuši uz Daugavas ledus aizmigušu vīrieti

Rīgas pašvaldības policisti šonedēļ izglābuši uz Daugavas ledus aizmigušu vīrieti, aģentūru LETA informēja policija.

14. janvārī 14:47

11.janvāra rītā pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Mūkusalas ielu, kur kāda garāmgājēja ievērojusi uz Daugavas ledus guļošu vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policisti, ierodoties ziņotājas norādītajā vietā, konstatēja vīrieti, kurš bija pie samaņas. Sarunas laikā vīrietis ar grūtībām skaidroja, ka aptuveni četras stundas atradies uz ledus. Tomēr iemeslu, kāpēc vīrietis nonācis šādā situācijā, policistiem tā arī neizdevās noskaidrot.

Policijā apgalvoja, ka vīrietis bija “burtiski piesalis pie ledus”, tāpēc viņš novietots uz glābšanas dēļa.

Nogādājot vīrietis krastā, policisti norādīja, ka nepieciešams nekavējoties novilkt samirkušo jaku. Nesaprazdams situācijas nopietnību, vīrietis vairākkārt atgaiņāja policistus, uzstājot, ka jaku atstās. Arī apkārt viņam aplikto pledu viņš vairākas reizes ņēma nost, līdz policistiem tomēr izdevās viņu pārliecināt.

Tikmēr policijas dežūrdaļas darbinieki uz notikuma vietu jau bija izsaukuši mediķus. Apskatot vīrieti, uzreiz pieņemts lēmums viņu nogādāt slimnīcā.

Policija atgādina, ka vien dažās vietās ir atļauts atrasties uz ledus. Vienlaikus policija brīdina, ka patlaban, kad ārā ir stipras vēja brāzmas, daudzviet ir pacēlies ūdens līmenis, tādēļ vietām pat atļautajās vietās varētu būt apgrūtināta nokļūšana uz ledus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm