tv3.lv

Rosina apsūdzēt deviņas personas par Jelgavā iepriekš atklātu nelegālo cigarešu ražotni

Valsts policija (VP) rosinājusi prokuratūrai uzrādīt apsūdzību deviņām personām par Jelgavā iepriekš atklātu nelegālo cigarešu ražotni, aģentūru LETA informēja VP.

2020. gada 25. maijā 17:47

Policija nodevusi prokuratūrai kriminālprocesu par 2018. gada novembrī atklātu nelegālo cigarešu ražotni Jelgavā, kur valstij nodarītais kaitējums mērāms 256 179 eiro apmērā. Kopumā kriminālprocesā par aizdomās turētajām atzītas deviņas fiziskas personas un viena juridiska persona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2018.gada 29.novembrī Jelgavā, kādā speciāli aprīkotā ražotnē sankcionētas kratīšanas laikā likumsargi konstatēja nelegālo cigarešu ražošanu lielos apjomos.

Kopumā tika atrasti un atsavināti aptuveni 1 150 000 nelegālo cigarešu bez nosaukuma, 1,9 tonnas tabakas, cigarešu izgatavošanai paredzētie papīri un filtri, kādas pazīstamas cigarešu markas paciņas un bloki. Tāpat tur atradās modernas cigarešu izgatavošanas un pakošanas iekārtas.

Cigaretes bija paredzētas tirgošanai ne tikai bez paciņām un nosaukuma, bet arī veikti sagatavošanās pasākumi, lai saražotās cigaretes iepakotu kādas atpazīstamas markas paciņās un blokos.

Starp aizdomās turētajiem trīs nav Latvijas valstspiederīgie.

Par minēto noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm