tv3.lv

Saistībā ar narkotiku realizāciju Vecumniekos aiztur 16 gadus vecu jaunieti

Aizdomās par neatļautu narkotisko vielu realizāciju Vecumniekos likumsargi aizturējuši 16 gadus vecu jaunieti, kuram piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, informēja Valsts policijā.

21. septembrī 16:47

16 gadus vecs jaunietis Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbiniekiem speciālā izmeklēšanas eksperimenta laikā Bauskas novada Vecumniekos realizēja 7,0340 gramus izžāvētas marihuānas. Par neatļautu narkotisko vielu realizāciju likumsargi sāka kriminālprocesu un veica kratīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pie nepilngadīgā puiša tika atrasti un atsavināti 2,6920 grami izžāvētas marihuānas, dažāda izmēra polietilēna maisiņi un marihuānas smalcināšanas ierīce.

Kriminālprocesa likuma 264. panta kārtībā jaunietis tika aizturēts.

Pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas viņam piemērots aizdomās turētās personas statuss.

Patlaban jaunietim, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā, piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Izmeklēšana kriminālprocesā ir pabeigta un tas nosūtīts kriminālvajāšanas uzsākšanai Austrumzemgales prokuratūrai.

Par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar narkotisko vielu realizāciju draud kriminālatbildība pēc Krimināllikuma 253.1 panta pirmās daļas par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu. Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm