Sarkandaugavas mistērija: kāda trauksmes cēlēja "iegāž" savus kaimiņus, regulāri zvanot policijai par nepareizi novietotiem auto

Pededzes ielā pēdējo mēnesi risinās nemitīga cīņa starp pašvaldības policijas darbiniekiem un 4. nama iemītniekiem. Gar ielu novilktā dzeltenā līnija liedz iedzīvotājiem novietot savas automašīnas, taču pamatojums ceļa apzīmējumam cilvēkiem nav saprotams. Vietējie apgalvo, ka liegums jau sen zaudējis spēku un saglabājies tikai neizdarības dēļ.

2019. gada 7. novembrī 21:27

Aptuveni 100 metrus garš ceļa posms Pededzes ielā būvdarbu dēļ jau divus gadus apzīmēts ar dzelteno līniju, kas iedzīvotājiem vēsta par aizliegumu novietot automašīnas. Cilvēki gan kategoriski nepiekrīt apzīmējuma nepieciešamībai un turpina “parkoties” tur, kur ierasts, jo celtniecība, kuras dēļ ceļa apzīmējums izveidots, nenotiek.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iedzīvotāji zina, ka viņu vidū ir kāds sūdzībnieks, kas, nogaidot īsto brīdi, zvana likumsargiem. Pašvaldības policija apgalvo, ka saņēmusi jau piecus izsaukumus uz minēto adresi. Izrādās, teju visus zvanus veikusi kāda anonīma kundze, kas sev vien zināmu iemeslu dēļ negrib pieļaut iedzīvotāju patvaļību.

Rīgas Satiksmes departaments apgalvo, ka dzeltenajam ceļa apzīmējumam tur patiešām nav jāatrodas un tā darbības laiks ir beidzies. Neviens no būvdarbu veicējiem vai pašvaldības darbiniekiem to neesot atjaunojis jau gadu, taču redzams, ka horizontālā līnija ir nesen krāsota. To pamanīja arī iedzīvotāji.

Neoficiāla informācija vēsta, ka vienīgais iemesls, kāpēc dzeltenā krāsa joprojām tiek regulāri atjaunota, ir kundzes dēļ, kas regulāri zvana policijai. Viņa pati saviem spēkiem naktīs pārkrāsojot trotuāru. Ņemot vērā, ka varas iestādes to nevar pierādīt, sakopšanas darbi tiks uzticēti būvdarbu firmai.

Līdz policija nav atšķetinājusi mistēriju, departamenta pārstāvji aicina iedzīvotājus policijas piemēroto sodu apstrīdēt.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm