tv3.lv

Sekss Ziedoņdārzā – policijas novērošanas kameras fiksē jauniešu mīlas priekus pie bērnu rotaļu laukuma

Pat ja neviens to neredz, publiskās vietās nodarboties ar seksu ir aizliegts. Pavisam nesen policistu arhīvā nonācis video no kāda parka, kur divi jauni cilvēki viens otru iepriecinājuši, izmēģinot visdažādākās pozas.

2019. gada 31. oktobrī 21:07

Nakts vidū Latgales pārvaldes policistu ierasto rutīnu pārtraukusi visai neierasta ziņa no videonovērošanas centra. Kolēģi tobrīd kādā parkā iemūžinājuši skatus, kādus parasti pilsētā neredzēsiet – divas personas parkā pie rotaļu laukuma nodevās intīmiem priekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Protams, video centra darbinieki turpinājuši fiksēt notiekošo, savukārt uz izsaukuma vietu nosūtīta tuvākā policijas ekipāža. Acīmredzot policistiem nācies mērot pietiekami lielu attālumu, jo jaunieši paspējuši pabeigt iesākto un jau devušies pie saviem draugiem, kuri īsinājuši laiku uz kāda cita soliņa turpat parkā.

Kad ieradās kārtības sargi, pāris noliedza nupat notikušo aktu, taču vēlāk atzinās, ka sekss bijis.

Policists: Šeit būs siltāk. Lūdzu… Drošāk, drošāk.

Aizturētie: Jūs vedīsiet mūs kaut kur?

Policists: Mēs šobrīd jūs nekur nevedīsim. Visu sastādīsim uz vietas. Jūsu ērtībām… Bet aizmugurē ne ar ko aizliegtu, lūdzu, nenodarbojieties!

Abām personām noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Piemērots gan minimālais sods – 70 eiro.

Likumsargs neslēpj, ka šādas videonovērošanas kameras ir izvietotas vai visos galvaspilsētas parkos un skvēros, tādēļ ar līdzīgu iznākumu var rēķināties katrs, kurš šādā veidā mēģinās, tā teikt, noķert asas izjūtas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu