Sieviete Jēkabpilī aplejas ar benzīnu un draud aizdedzināties pie “ātro kredītu” iestādes

2020. gada 18. februārī 20:57

Kāda Jēkabpils iedzīvotāja, cenšoties panākt savu taisnību, kā sabiedrības uzmanības pievēršanas veidu izvēlējās veikt publisku pašnāvības mēģinājumu. Pie “ātro kredītu” un lombarda iestādes durvīm sieviete aplējās ar dīzeļdegvielu un gaidīja ierodamies operatīvos dienestus, pirms tam sazvanot un par savu plānu paziņojot vietējiem medijiem.

Pirmdien ap desmitiem rītā Jēkabpilī varēja novērot netipisku rosību pie vietējās “ātro kredītu” iestādes. Operatīvo dienestu transportu bākugunis un sirēnas liecināja par kādu nelaimi.

Pieejot tuvāk, pavērās aina, – policistu ielenkumā stāvēja sieviete, kas no galvas līdz kājām bija aplaistīta ar kādu šķidrumu un izskatījās nervoza. Sarunā ar likumsargiem piecdesmit septiņus gadus vecā jēkabpiliete atklāja, ka bija plānojusi publiski sadegt. Turpat, metru no viņas, policisti konfiscēja arī šķiltavas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sieviete tika aizturēta, nogādāta mediķu rīcībā. Vēlāk viņa tika nogādāta uz Daugavpils psihoneiroloģisko slimnīcu,” stāsta VP Jēkabpils iecirkņa priekšnieks Rolands Bērziņš. Viņš arī raidījumam “Degpunktā” atklāj, ka šī nav pirmā reize, kad sieviete līdzīgā veidā centusies pievērst sabiedrības uzmanību.

“Arī bijis līdzīgs gadījums, bet ne šādā veidā izpaudās. Bija draudējusi, ka publiski izdarīs pašnāvību, bija nodota informācija Jēkabpils sociālajam dienestam, lai viņai palīdzētu,” stāsta Bērziņš.

Oficiāli neapstiprināta informācija vēsta, ka sievietes mērķis ir nodot vēstījumu kredītiestādes darbiniekiem, pie kuras durvīm viņa aplējās ar degvielu. Neatrisinātas finansiālās problēmas un strīds par kāda īpašuma sadalīšanu lika sievietei spert izmisuma soļus. Tikmēr vietējie nav apmierināti ar publisko protesta akciju.

Likumsargi atgādina, ka aculieciniekiem, redzot, kā cilvēks cenšas izdarīt pašnāvību, nekavējoties jāziņo policijai un nav jācenšas pašiem briesmas novērst. Jebkuri apstākļi jāvērtē individuāli, taču svarīgākais ir pasargāt arī pašiem sevi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm