Sieviete nokārtojas Brīvības pieminekļa pakājē un uzdodas par ārzemnieci

Naktī uz trešdienu, 21. augustu, Brīvības pieminekļa pakājē aizturēta kāda sieviete, kura demonstratīvi nokārtojusi dabiskās vajadzības vietā, kur tikai dažas stundas iepriekš viesojusies ārvalstu delegācija un nolikusi ziedus.

2019. gada 21. augustā 20:45

Īsi pirms pusnakts, kad pašā pilsētas centrā vēl ir diezgan daudz ļaužu, Brīvības pieminekļa patruļa ievērojusi šokējošu skatu, – kāda aptuveni 40 gadus veca sieviete pieminekļa pakājē, vietā, kur nolikti ziedi, nokārtojusi dabiskās vajadzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad pie sievietes piesteiguši policisti, viņa sākusi ar viņiem komunicēt angļu valodā, līdz ar to informācija nodota Rīgas pašvaldības policijas centra pārvaldes darbiniekiem, lai viņi varētu atbraukt un nodrošināt lietvedību angļu valodā.

Policisti ar sievieti veica ilgstošas pārrunas. Viņas sākotnējā versija bija tāda, ka viņa esot apzagta, līdz ar ko viņa ir apvainojusies uz šo valsti un tādēļ veikusi šīs darbības.

Sarunas laikā inspektori gan ievērojuši, ka sievietes uzvedība un arī sarunā sniegtās atbildes ir jocīgas, reizēm nesakrīt ar iepriekš teikto un brīžiem šķiet pat absurdas, tādēļ turpinājuši šķetināt patiesību, līdz pārdesmit minūtes vēlāk tomēr atklājies, ka sieviete policistiem melojusi, – viņa ir Latvijas pilsone un komunicē latviešu valodā.

Ņemot vērā minēto, notikuma vietā viņai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots sods 250 eiro apmērā. Tāpat saņemta informācija no Valsts policijas, ka šī pati sieviete atstājusi mantas Bulgārijas vēstniecībā. Sieviete nogādāta Valsts policijas iecirknī, kur viņa saņēma savas mantas. Tomēr komunikācija ar sievieti liecināja, ka viņai ir kādas psiholoģiskas problēmas, tāpēc uz policijas iecirkni izsaukti mediķi, kuri pieņēma lēmumu sievieti hospitalizēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm