Slokas iedzīvotājiem raizes sagādā pamests kuģis Lielupes krastā

2022. gada 2. decembrī 21:46

Jau iepriekš vēstīts par pamestu kuģi Bolderājā. Pēc tam “Degpunktā” saņēma sūdzību arī no Slokas iedzīvotājas par to, ka Lielupes krastā ir novietots kuģis, kas jau desmitgadi vietējiem iedzīvotājiem sagādā galvassāpes.

Jau vairāk nekā 10 gadus Slokas iedzīvotājiem ir likstas ar kādu pamestu kuģi ar nosaukumu “Rubīns”, kuras tā arī nav izdevies atrisināt. Daudzo gadu laikā “Rubīns” noenkurots gan upes vidū, gan pietauvots upes krastā. Šobrīd tas līdz pusei izvilkts krastā, vietējie iedzīvotāji ar šo novietojumu nav apmierināti.

“Neglīti jau izskatās, ka tāds kuģītis tur stāv, ka bērni skraida, un bezpajumtnieki un visādi tur guļ. Bērni netīri nāk mājās. Vienā vietā tas stāvēja, nu pārcēla uz otru. Kaut kā jau par to jādomā ir. Nevar jau zināt kam tas pieder, tas kuģītis,” saka kuģa vērotāja Marina.

Bērniem pamestais kuģis ir kļuvis par jaunu rotaļu laukumu, jo piekļūt tam ir viegli – teritorija nav ne norobežota, ne apsargāta, arī cilvēki tur bieži nepastaigājas.

“Man mazbērni nāk netīri mājās. Tas jau vispār ir ārprāts. Tā nepatīk, ka viņi nāk eļļaini mājās. Bērni jau visur lien. Viņam viss ir jāredz, viss ir jāzina. Viņi jau tādi ziņkārīgi. Nesmuki jau izskatās. Nezinu, man tā nepatīk, vairākiem jau tā nepatīk,” saka Marina.

Īpašnieks par savu novārtā pamesto “Rubīnu” acīmredzot interesi neizrāda. Jūrmalas pilsētas domē mums apgalvo, ka tā nav viņu kompetence, kuģis esot īpašnieka atbildība. Pilsētas pašvaldības policija varot uzlikt sodu saimniekam, ja vien ir saņemtas sūdzības, bet tādu šobrīd neesot.

“Par šo objektu ir saņemtas sūdzības. Varbūt viņi ar laiku sāks kaut ko darīt. Vai ne. Pagaidām vēl nekas nav darīts. Bērni arī tā brīvi stāsta, ka uz tā var viegli tikt un darboties? Jā, jā. Ziniet zēni jau visur lien. Zēni jau paliek zēni. Viņi jau visur var ielīst. Policija man teica, ka noskaidros, bet… nekas vēl pagaidām nav. Nekas nav noskaidrots,” pauž Marina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī “Degpunktā” infromēja likumsargus par šo kuģi, kuri atbrauca apsekot notiekošo, bet pagaidām nekādu uzlabojumu nav.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm