Stiprā vēja nolauzts koks Rīgā apskādē automašīnas

Vējš un lietus pirmdien jau paspējis sagādāt galvassāpes un daudz darba glābējiem. “Degpunktā” aicina būt uzmanīgiem, kā arī izvērtēt, kur atstājat savas automašīnas, lai negadītos tā kā dienas vidū pie kādas daudzstāvu mājas Rīgā, Pļavniekos.

Dravnieku ielā pie daudzstāvu mājas pirmdien lūza liela, gara papele. Koks piezemējās zālienā, un autostāvvietā teju aizķerot arī pašu ēku. Bojāti tika divi spēkrati – “Volvo” un “Volkswagen”.

“Volkswagen” īpašnieks mīņājās pie mājas, gaidot, kad ugunsdzēsēji sazāģēs koka zarus un atbrīvos auto, lai kārtīgi novērtētu bojājumus. Automašīnai nebija iegādāta “KASKO” apdrošināšana, kas šādās situācijās ir gana būtiska.

“Dzirdēju kaut kāds trieciens bija, skaņa, dārds. Nu, lūk! Mašīna pagalam, protams. Tur iespiests jumts, lūk, tūlīt redzēsiet paši! Nu, neraudāsim, mūsu tur nebija, tātad paldies Dievam! Dievs izglāba, kaut gan esmu ateists. Nav lielākais dzīves zaudējums. Pārdzīvosim. Ziemā nopirksim citu, labāku mašīnu,” saka “Volkswagen” īpašnieks Viktors.

“Volvo” no slazda tika atbrīvots pirmais. Automašīnai visvairāk cieta labais sāns. Pasažiera logā ielidoja pamatīgs zara gabals. Par laimi, necieta neviens iedzīvotājs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm