Stulbs joks vai atriebība? Bolderājā nakts aizsegā saskrāpētas vairākas automašīnas

2017. gada 8. decembrī 21:04

Vairāku Bolderājas iedzīvotāju automašīnas parastā darba dienas naktī kļuvušas par vandaļu mērķi. Atriebība vai muļķība, – kā gan citādi var izskaidrot visu automašīnas detaļu noskrāpēšanu ar naglu?

“Nebūtu slikti nelietim noraut rokas un kājas, un pēc tam likt pārkrāsot visu mašīnas virsbūvi,” – savu sašutumu neslēpj Aleksandra, kuras automašīna Bolderājā, Silikāta ielā, vienā naktī sabojāta tik ļoti, ka tagad sievietei jākaunas ar to braukt. Nezināms ļaundaris ar naglu, atslēgu vai kādu citu spicu priekšmetu nobraucis pa visu virsbūvi. Tikai jumts palicis neskarts, bet uz motora pārsega krieviski uzrakstīts kāds rupjš vārds, kas sākas ar burtiem X un Y.

Aleksandra
Bolderājas iedzīvotāja

No rīta, kad vajadzēja braukt uz darbu, konstatēju, ka mašīna, teiksim tā, – izkropļota. Tā ir jāpārkrāso, tas ir šoks, ļoti nepatīkamas sajūtas bija. Zvanīju policijai, viņi arī neko prātīgu nevar pateikt, pateica, ka tas ir trešais gadījums nakts laikā.

Tāpēc Aleksandra secina, ka notikušais nav personīga atriebība, bet vienkārši neiedomājami bezjēdzīgs stulbums. Turklāt vandaļi mēģinājuši sabojāt arī stiklus, bet iespējams iztraucēti.

Aleksandra saka, – mašīnu konkrētajā vietā mēdz novietot regulāri pēdējo septiņu mēnešu laikā, līdz šim nekādu incidentu nav bijis, ja varētu padomāt, ka kāda kaimiņa iecienītā vietā sieviete būtu “noparkojusies”.

Sieviete vēlas brīdināt Bolderājas iedzīvotājus neatstāt automašīnas tumšās vietās māju galos, kur nav logu, un vārtrūmēs. Protams, būtu labi, ja mašīnai būtu “KASKO” apdrošināšana, taču pāris tūkstošus vērtam spēkratam varbūt tas ne vienmēr ir izdevīgākais risinājums. Pēc šā gadījuma gan Aleksandra vēl pārdomās nepieciešamību iegādāties brīvprātīgo auto apdrošināšanu vai arī savu braucamo liks maksas stāvvietā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm