tv3.lv

“Tam kreisajam nozāģējam kāju!” Satrakojies vīrietis Bieriņos ar motorzāģi draud uzbrukt policistiem

Īsi pēc pusnakts galvaspilsētas pašvaldības policisti iegriezušies kādā privātā teritorijā Bieriņos. Apkaimes iedzīvotāji lūguši palīdzību, jo viņu naktsmieru traucējot apdullinošas mūzikas dārdi.

Policisti ieradās minētajā privātmājas pagalmā, kas nebija norobežots, un sastapa trīs personas, ar kurām tika veiktas pārrunas, ka mūzika jānogriež klusāk. Vīrieši kārtībsargiem sacījušies, ka pie viņiem notiek “talka”, un paši noprata, ka izsaukums bijis saistībā ar skaļo mūziku.

Tomēr, lai arī sākumā šķitis, ka ļaudis ir saprātīgi un darbs šajā izsaukumā beigsies vien ar pārrunām, viens no klātesošajiem negaidīti kļuvis diezgan agresīvs un sācis provocēt policijas darbiniekus.

Par spīti nepārprotamajai agresijai, situāciju tomēr izdevies nedaudz atvēsināt. Jauneklis, kurš uzdevies par teritorijas īpašnieku, aicinājis policistus doties ārā, līdz policijas patruļauto. Pēc mirkļa agresīvais jauneklis atgriezies, taču šoreiz rokās jau turot motorzāģi.

Par situāciju, kad agresīvais vīrietis bija izgājis ārā un draudēja uzbrukt ar motorzāģi, uz notikuma vietu tika izsauktas vēl divas auto patruļas, kā arī vēlāk ieradās Valsts policija un ugunsdzēsēji, kurus bija izsaukusi nezināma persona, norādot, ka pagalmā izcēlies ugunsgrēks. Savukārt Valsts policija saņēma informāciju, ka kāds personai uzbrūkot ar teizeriem jeb elektrošoku, ar ko, visticamāk, bija domāti policijas darbinieki, kuri pildīja savus amata pienākumus.

Lai arī likumsargiem šajā vakarā vairs neizdevās sastapties ar agresīvo vīrieti, jo viņš, tumsas aizsegā bija paspējis aizlaisties, tas neglābs viņu no nepatikšanām – vīrietim būs jāsaņem sods par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām, kā arī visai kompānijai tiks piemērots sods par šobrīd spēkā esošā pulcēšanās aizlieguma pārkāpumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm