tv3.lv

“Tas nav normāli!” Apreibis viesstrādnieks ienāk svešā dzīvoklī un pārbiedē 10 gadus vecu meiteni

Bolderājā kāds vīrietis iekļuvis svešā dzīvoklī un pamatīgi pārbiedējis 10 gadus vecu meiteni, kura tobrīd viena pati atradusies mājās.

2019. gada 2. oktobrī 20:54

Darba dienas pēcpusdienā Kurzemes pārvaldes kārtības sargi saņēmuši ziņu, kas likusi rīkoties nekavējoties. Policistus tik tikko bija sazvanījusi kāda pārbiedēta māte, kura atklājusi, ka viņas mājoklī Bolderājā ir iekļuvis nepazīstams vīrietis, kurš pārbiedējis tur esošo 10 gadus veco meitu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izdzirdot zvanu pie durvīm, meitene bija nodomājusi, ka mājās atgriežas māte un atslēgusi durvis, bet nelūgtais viesis, it kā nekas nebūtu noticis, bija ienācis svešajā dzīvoklī un sācis staigāt pa istabām. Sieviete tobrīd jau traukusies uz savu mājvietu, taču viņai nebija skaidrs ne atnācēja motīvs, ne turpmākie plāni.

Pēc mirkļa notikuma vietā ieradās policija un sastapa vīrieti. Kā noskaidrots, viņš kājās bija uzvilcis apavus, kurus nozadzis turpat dzīvoklī, tāpat vīrietis nozadzis trīs mugursomas un meitenes telefonu.

Aizturētā vīra diena beigusies iecirknī, un policisti devuši viņam iespēju nedaudz atžirgt, lai sniegtu kādus sakarīgākus paskaidrojumus par notikušo.

Kā izrādās, aizturētais ir viesstrādnieks no Ukrainas, kurš savu rīcību skaidro vienkārši ar krietni vien pār mēru izdzerto alkoholu, kura dēļ viņš zaudējis saikni ar realitāti. Kungs apgalvo, ka viņa nodoms nav bijis kādu aplaupīt, bet gan viņš domājis, ka ieradies dzīvoklī, kuru līdz šim īrējis un no kura nu jāizvācas. Domādams, ka savāc savas mantas, viņš dzīvoklī uzlasījis šo to, kas gadījies pa rokai un devies prom, kur jau sastapies ar policiju.

Neatkarīgi no tā, ka policistiem šobrīd nav pamata domāt, ka kungs melo, par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, un šobrīd turpinās izmeklēšana. Lai arī kāds bijis vīrieša patiesais motīvs, par šo notikumu viņam būs jāstājas tiesas priekšā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm