tv3.lv

Tērvetes novadā atklāj marihuānas audzētavu

Valsts policija atklājusi speciāli aprīkotu marihuānas audzētavu Tērvetes novada Augstkalnes pagastā. Par šā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu policisti aizturējuši vienu personu un izņēmuši 60 marihuānas stādus un aprīkojumu tās audzēšanai, Skaties.lv informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde.

2020. gada 26. martā 13:05

Aizvadītajā nedēļā VP Dobeles iecirkņa amatpersonas, apsekojot neapsaimniekotas ēkas Tērvetes novada Augstkalnes pagastā, vienā no būvēm atklāja speciāli aprīkotu marihuānas audzētavu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kriminālprocesa izmeklēšanas gaitā likumsargi Augstkalnes pagastā un Rīgā kopumā veica 10 kratīšanas, kuru laikā tika izņemti 60 marihuānas stādi un aprīkojums marihuānas audzēšanai, un par minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts agrāk nesodīts 1991. gadā dzimis Rīgas iedzīvotājs. Šobrīd viņam kriminālprocesā piemērots aizdomās turētā statuss un ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess par narkotiskās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu lielās platībās, vai ja to izdarījusi organizēta grupa.

Attiecībā uz šā panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, informē likumsargi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm