Tracis Daugavgrīvā – iereibusi sieviete līdz asinīm sakož policistu, kurš centies aizturēt viņas māti

Daugavgrīvā policijas darbinieki saņēmuši izsaukumu savaldīt divas iereibušas kundzes, bet pārrunas ar “klientēm” beidzās ne visai pozitīvi. Viens no policistiem nonācis mediķu uzraudzībā ar kostu brūci. Pati kodēja nosūtīta analīžu veikšanai un nonākusi aiz restēm. 

2018. gada 4. maijā 20:41

Īsi pēc pusnakts Kurzemes pārvaldes dežūrdaļā atskanējis telefona zvans par kādu jautru sieviešu kompāniju, kas Parādes ielā sarīkojušas īstas dzīres.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz izsaukumu izbraukusi policija patruļa, kas attiecīgās adreses pagalmā satikusi trīs sievietes, kuras, iespējams, pēc alkohola lietošanas atpūtās pagalma teritorijā.

Uzsākot pārrunas ar sievietēm, viena no viņām sākusi neadekvāti uzvesties un ar savu uzvedību mēģinājusi provocēt policijas darbiniekus uz konfliktu.

Policistu centieni šo situāciju atrisināt mierīgā garā beigušies ar sagrāvi. Ņemot vērā faktu, ka kundze uzvedās neadekvāti, un viņas apreibums aizkāra cilvēka cieņu, policisti pieņēmuši lēmumu pārkāpēju aizturēt. Taču šajā mirklī situācija ātri vien izmainījās ne uz to labāko pusi. Aizturēšanas laikā sievietes meita, cenšoties apturēt policistus, iekodusi likumsarga rokā, radot pamatīgu un asiņojošu brūci.

Ņemot vērā situāciju, notikuma vietā ieradās papildspēki, un arī otra agresīvā sieviete aizturēta. Tā kā tika sakosts policists, uz notikumu vietu izsaukta arī mediķu brigāde. Apskatot brūci, tika nolemts policistu nogādāt infektoloģijas centrā, lai veiktu tālākas pārbaudes.

Abas šī stāsta galvenās antivarones pilnīgi noteikti šo vakaru tik drīz neaizmirsīs, jo vecākajai no sievietēm sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots ievērojams naudas sods, savukārt jaunākā piespiedu kārtā aizvesta uz analīzēm un tad nogādāta Valsts policijas iecirknī, kur ierosināts kriminālprocess par uzbrukumu valsts varas pārstāvim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm