Traģēdija Bolderājā: izkrītot pa 12. stāva logu, dzīvību zaudē vīrietis

Otrdien, 13. oktobrī, Bolderājā dzīvību zaudējis kāds vīrietis, izkrītot pa 12. stāva logu.

Uz izsaukumu, kur zināms, ka cilvēks ir kritis no augstuma, neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests sūta vairākas brigādes, piesaistot ārstus speciālistus. Diemžēl šoreiz kaut arī notikuma vietā mediķi ieradās kuplā sastāvā, glābt vīrieša dzīvību nebija iespējams, jo gūtās traumas bija pārāk smagas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mirušais bija Birzes ielas 28. nama iedzīvotājs. Tiek pieļauta iespēja, ka vīrietis izlēca no sava mājokļa loga.

“Tas ir mans kaimiņš no divpadsmitā stāva. Dzērumā… Tāds cilvēks viņš bija, brīnišķīgs cilvēks. Viņam bija aptuveni 40 gadu, ja ne vairāk. Precīzi nemācēšu pateikt. Es dzīvoju vienpadsmitajā stāvā, viņš dzīvoja divpadsmitajā stāvā. Man par to sieva vakar paziņoja. Es atnācu mājas un viņa saka, ka Voloģa miris. It kā nav viņam raksturīgi. Normāls cilvēks bija, meistars visās lietās. Viņš strādāja, bija televizoru meistars. Kopā ar puišiem strādāja būvniecībā,” stāsta nama iedzīvotājs.

Bojāgājušā draugs un citi kaimiņi, kuri ar viņu bija labi pazīstami, netic versijai, ka vīrieti kāds pa logu izgrūda, taču, pieņemt to, ka liktenīgo lēmumu viņš izvēlējās pats, arī ir grūti. Cilvēki stāsta, ka iepriekš nekas neesot liecinājis, ka vīrieti piemeklēs šāds liktenis.

“Viņam ar veselību nebija nekādas problēmas. Viņam vienkārši bijuši konflikti ar ģimeni. Viņš apglabāja sievu, bet pēc tam pie viņa dzīvot pārcēlās meita ar civilvīru. Varbūt viņiem kaut kāds konflikts, velns viņu zina,” saka kaimiņš.

Policisti joprojām skaidro traģēdijas apstākļus, taču, ja izmeklēšanas gaitā pierādīsies, ka notikušais ir nelaimes gadījums vai pašnāvība, atgadījums netiks izmeklēts kriminālprocesa ietvaros.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm