tv3.lv

Traģēdija būvobjektā: iekrītot izraktā tranšejā, dzīvību zaudējis strādnieks

Būvdarbu laikā, iekrītot bedrē, cietis cilvēks – tik skopu informāciju ceturtdien pusdienlaikā saņēma operatīvie dienesti. Uz Braslas ielu tika nosūtītas gan mediķu, gan arī ugunsdzēsēju glābēju ekipāžas. Ierodoties adresē, informācija par bezpalīdzīgā stāvoklī esošu vīrieti guva apstiprinājumu, taču piekļūt viņam bija visai sarežģīti.

Dienesti sastapušies ar bīstami šauru un dziļu bedri, bet tomēr pēc zināmām pūlēm, tiekot upurim tuvāk, secināts, ka viņš guvis ar dzīvību nesavienojamas traumas un jau ir miris. Turpmākas darbības adresē pārņēmuši likumsargi.

“Valsts policijā šodien tika saņemta informācija par iespējamu nelaimes gadījumu. Kāds vīrietis Rīgā, Braslas ielā, bija iekritis būvbedrē un diemžēl gājis bojā. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas. Par notikušo tiks informēta arī Valsts darba inspekcija,” komentē Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Sazinoties ar būvfirmas AS “A.C.B.” pārstāvjiem, kuri manīti arī objektā, “Degpunktā” guva vien skopu apstiprinājumu, ka notikusi nelaime, kas tiks izmeklēta kriminālprocesa ietvaros: “Apstiprinām, ka būvniecības objektā Braslas ielā noticis darba negadījums apakšuzņēmēja darba zonā. Negadījuma vietā darbojas un tā apstākļus patlaban noskaidro Valsts policijas un Valsts darba inspekcijas pārstāvji.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm