tv3.lv

Traģēdija Salaspilī – nebeidzamas sāpes liek sievietei paveikt pašnāvību

Tiem, kam ar veselību viss kārtībā, noteikti ir grūti saprast un iejusties to cilvēku ādās, kuriem ik dienu, ik stundu vai ik minūti kaut kas sāp. Un tieši nebeidzamas sāpes un problēmas ar veselību naktī uz otrdienu kādai sievietei lika izšķirties par labprātīgu aiziešanu no dzīves – šāda ir sākotnējā versija par traģēdiju Salaspilī.

Jau otrdienas rītā Salaspilī, Skolas ielā, uz kādas deviņstāvu mājas kāpņu telpas jumtiņa nama iedzīvotāji pamanīja guļošu cilvēku. Tā izrādījās kāda sieviete – 6. stāva iemītniece, kas naktī padarījusi sev galu, izlecot pa logu no liela augstuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kaimiņiene gāja uz darbu, ieraudzīja, ka viņiem durvis ir vaļā un sestā stāva trepēs atvērts logs. Viņa uzkrita tieši uz šīs nojumes. Viņai bija slikti ar veselību. Precīzi es nezinu, bet viņai bija ļoti slikti. Viņai bija insults, infarkts, bija slikti ar galvu – viņa sirga,” stāsta kaimiņiene Aleksandra.

Kaimiņi saka – viss izdrīts kamēr tuvinieki guļ. Kāpņu telpā pat nolikts tepiķītis, lai atsperoties kājas neslīdētu.

“Acīmredzot, viņa jau zināja, ka, ja nokritīs sniegā, var arī izdzīvot, tāpēc arī leca uz nojumes. Mazdēls tur dzīvo, vīrs – viņi pat nezināja, pēc tam viņus tikai pamodināja. Slepus, neviens neko nezināja, viņa izdarīja to lietu un viss. Viņa jau sen teica, ka izleks pa logu, ka ir apnicis slimot. Neviens viņu neaiztika, viņa pati,” turpina nama iedzīvotāja.

Citi kaimiņi par notikušā iemesliem gan ir kritiskāki, sakot, ka arī apkārtējie daļēji vainojami šādā iznākumā. Sirmā kundze neesot ilgi tikusi svaigā gaisā un droši vien ar to bijis grūti samierināties.

“Viņa bija veca, smagi slimoja, viss sāpēja, divi insulti, un, lūk, naktī aizgāja, vīrs pateica, ka nedzirdēja. Durvis atvēra un izgāja kāpņu telpā. Es tā saprotu, ka vīrs mēdz iedzert un īpaši nekāda morāla atbalsta viņai nebija. Mazdēls taisījās prom, neviena nebija, smagi viņai bija,” klāsta kaimiņiene Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policijā par incidentu ir sākts kriminālprocess, bet, visticamāk, pēc ekspertīžu slēdziena saņemšanas tiks gūts apstipinājums jau izskanējušajai versijai par pašnāvību un lieta tiks izbeigta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm