tv3.lv

Traģēdija Saldus novadā: iekrītot ūdenī, dzīvību zaudējis piecus gadus vecs puisēns

Ejot pāri Dīcmaņu strautam Skolas ielā, vietējie apskata uz ceļa noliktās svecītes un ziedus. Par to, kas šeit noticis, dzirdējuši visi Druvā sastaptie un ikviens sēro par mazo puisēnu un jūt līdzi bērna ģimenei. Vakar piecgadnieks kopā ar nedaudz vecāku draugu devies ārā un pie strauta bērna ceļš aprāvās.

Citi stāsta, ka puisēns braucis ar riteni un vienā brīdī kaut kas samisējies. Nonākot jau ūdeni, zēns ātri vien tika ierauts caurtekā un aiznests otrpus ceļam.

“Notikuma vietā strādāja divas mediķu birgādes un arī ārstu speciālistu brigāde. Mediķi ilgstoši, vairāk nekā stundu, cīnījās par bērna dzīvību. Diemžēl veiktie reanimācijas pasākumi bija nesekmīgi un mediķi konstatēja pacienta nāvi,” par notikušo informē NMPD komunikācijas daļas pārstāve Ilze Upīte.

Vietējie stāsta, ka zēns bieži vien ārā manīts viens vai kopā ar draugiem. Bērni devušies uz turpat esošo stadionu vai spēļu laukumu.

Notikušais ir skaudrs atgādinājums vecākiem: runājiet ar savām atvasēm par šādiem gadījumiem un atgādiniet kaut simtiem reižu par drošību pie ūdens un citviet. Kā arī jāatceras, ka dažus gadus vecāki bērni nevar uzņemties mazāko pieskatīšanu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm