Traģēdija Vecumniekos: glābjot ledū ielūzušu suni, gājusi bojā sieviete

23. janvārī 10:06

Vecumnieku pagastā svētdien, glābjot ledū ielūzušu suni, gājusi bojā sieviete, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Svētdienas rītā VUGD saņēma informāciju, ka Bauskas novada Vecumnieku pagastā Taļķes upē kāds sieviete mēģinājusi glābt ledū ielūzušu suni, taču ielūzusi un iekritusi upē pati.

Glābējiem ierodoties notikuma vietā, sieviete virs ūdens vairs nebija redzams. Glābēji cilvēku atrada, izcēla krastā un nodeva mediķiem, taču cietušā dzīvību vairs glābt neizdevās.

Kamēr uz ūdenstilpēm ledus ir ļoti nedrošs un plāns, VUGD aicina iedzīvotājus pastaigām ar suni izvēlēties vietas, kas ir tālāk no ūdens un ledus.

Jau ziņots, ka sestdien glābēji Dobeles novada Krimūnas pagastā no Ālaves upes izcēla bojāgājušu cilvēku, savukārt pagājušajā nedēļā Ilūkstes upē pazuda meitene, kura sestdien tika atrasta mirusi.

Svētdien VUGD palīdzība bija nepieciešama Tālavas ielā Valkā, kur Pedeles upē tika pamainīta nezināma viela. Lai ierobežotu piesārņojuma tālāku izplatību, glābēji upē uzstādīja 22 absorbējošās bonas apmēram 40 metru garumā. Notikuma vietā piesaistīts Valsts vides dienests.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm