tv3.lv

Traģiska nāve Zasulaukā: krītot, visticamāk, no liela augstuma, dzīvību zaudējis jauns vīrietis

“Plkst. 12.45 es skatījos televizoru, un pēkšņi tāds troksnis. Es izskrēju uz balkona, lai uzzinātu, kas ir noticis, kas man tur apgāzies.” Tā piektā stāva iedzīvotāja atstāsta situāciju, ko nesen nācās piedzīvot savā dzīvoklī divpadsmitstāvu namā Vecajā Jūrmalas gatvē.

Savā balkonā neko tādu, kas varēja tik skaļi nokrist, neatrodot, kundze nolēma paskatīties pa logu: “Pirmo reizi dzīvē ko tādu redzēju, to pat domādams neizdomāsi. Es joprojām, katru reizi ieejot tajā istabā, dzirdu to troksni: bum, bum. Es joprojām nevaru saņemties, lai tajā istabā ienāktu bez bailēm.”

Troksnis, ko dzirdēja ēkas iedzīvotāja, radās, cilvēka ķermenim atsitoties pret palodzi. Mirklī vēlāk upuris jau gulēja uz asfalta pie daudzstāvu nama kāpņutelpas. Vietējie atceras, ka kāds no garāmgājējiem pēc kritiena piesteidzās pie vīrieša, centās sniegt viņam pirmo palīdzību, paralēli zvanot mediķiem. Iespējas izdzīvot bija tuvu nullei, un letālo iznākumu apstiprināja ārsti.

Valsts policijā apstiprina, ka bojāgājušais bija gados jauns vīrietis, taču versijas, kas izskanējušas sociālākos tīklos par to, ka mira nepilngadīgs puisis, nav patiesas. Likumsargi ziņo, ka viņš bija pilngadīgs. Notikušā apstākļi, visticamāk, policistiem jau ir zināmi, bet šobrīd plašāk par tiem netiek runāts. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros veiktas dažādas ekspertīzes, un pašreizējā informācija neliecina par noziedzīgu nodarījumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm