Traģiski notikumi Purvciemā: dzīves grūtību mākta, sieviete izlec pa piektā stāva logu

Pavisam bēdīgi pirmdiena iesākās kādai Purvciema iedzīvotājai – gados jaunai sievietei, kura, depresijas mākta, nolēma pievērst apkārtējo uzmanību, lielā augstumā izkaroties pa logu. Nesaņemot apliecinājumu, ka tālākai dzīvei ir jēga, sieviete pakļāvās gravitācijai. Brīdinām, ka sižetā ir nepatīkami skati.

2019. gada 25. novembrī 20:56

Pirmdien ap plkst. 11.30 Brantkalna ielas iedzīvotāji pamanīja, ka 17. namā kāda jauna sieviete, kājas izkārusi pa logu, sēž uz kāpņu telpas piektā stāva palodzes. Sākotnēji apkārtējie padomāja, ka meitene smēķē, bet pēc brīža atklājās, ka viņas nodomi ir bīstami nopietni. Sieviete draudēja izdarīt pašnāvību. Izsaukta policija, kas  apziņoja visus pārējos dienestus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņa mazliet izskatās pēc puiša, viņa ir nedaudz slima, saka, ka no bērnu nama, vasarā te ar velosipēdu vizinājās, ziniet tāda pļāpīga, bet nekaitīga. Viņa sēdēja piektā stāva logā, policija nevarēja uzkāpt stāvu augstāk un klusiņām viņu saķert – nevarēja nostrādāt,” stāsta aculiecinieks.

Diemžēl krīzes situācijas atrisinājums bija bēdīgs. Sieviete izšķīrās par lēcienu. Aculiecinieks: “Līdz ko ugunsdzēsēji ar sirēnām piebrauca, viņa nokrita. (DP: Sabijās?) Jā, sabijās. Bija divas sirēnas ieslēgtas, ar tādu troksni. Un tieši tajā momentā? Tajā momentā, kad izdzirdēja sirēnas, viņa nolēca. (DP: Jūs to redzējāt?) Redzēju. Nepatīkami.”

Arī citi vecāka gadagājuma iedzīvotāji, kas redzēja situāciju, pauž sašutumu par šādu iznākumu. Vismaz no malas šķitis, ka var darīt kaut ko vairāk: “Stāv visi un skatās, ka viņš karājas logā. Vai tiešām nevarēja četratā novilkt kaut kādu segu, lai lec. Es nezinu, es nezinu. Vai arī trepes. Nē, nu kad trepes izvelk, viņš taču var redzēt. Viņš taču ir ar seju pret šejieni.”

Neoficiāla informācija vēsta, ka sieviete par šādu soli izšķīrusies parādu dēļ. Faktiski viņas dzīves līmenis bijis zem iztikas minimuma. Reizēm neesot pat bijis ko ēst.

“Viņa bija nekaitīga, saprotiet, žēl! Saka, ka viņai atņemtas vecāku tiesības, bērns viņai bija. Darbā viņu neņēma, viņa bija mazliet… No bērnu nama,” saka notikušā aculiecinieces.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc šausminošā kritiena cietusī smagā stāvoklī aizvesta uz slimnīcu. Plašāku ziņu par veselības stāvokli šobrīd nav.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu