tv3.lv

“Trīs dūrieni mazulim sirdī” – varmācīgs tēvs nogalina dēlu

2021. gada 13. decembrī 22:10

Aizvadītājās brīvdienās “Degpunktā” komanda saņēma vairākas ziņas no dažādiem avotiem par vienu un to pašu notikumu Rīgā, Ziepniekkalnā. Cilvēki ziņoja par neticami cietsirdīgu atgadījumu vienā no daudzdzīvokļu namiem – pastrādāts smags noziegums – nogalināts bērns. Ko par notikušo saka cilvēki, kas bija vien dažu metru attālumā no vardarbības uzliesmojuma epicentra, taču nespēja iejaukties, noskaidroja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Baisu un šausminošu notikumu virkne dažu stundu garumā risinājās 11. decembra pievakarē vienā no daudzstāvu mājām Ziepniekkalnā. Trīs gadus vecam puisēnam, kurš, iespējams, kļuva par sava tēva varmākas upuri diemžēl neviens uzbrukuma brīdī palīdzēt nevarēja. Kaimiņi par traģēdiju, kura notika līdzās, uzzināja, kad kāpņu telpā vairāku policistu pavadībā iegāja ugunsdzēsēji un vīri formās sāka zāģēt ceturtā stāva dzīvokļa durvis.

“Ap plkst. 22.00 vakarā tur kāds sāka trokšņot, tā it kā kāds ar urbjmašīnu darbotos. Es vēl nobrīnījos, ka kāds to dara sestdienā. Doma bija, ka notikusi kāda avārija ar ūdensvadu,” stāsta kaimiņiene.

Taču kaimiņienes pieņēmumi diemžēl bija tālu no tā, kas atklājās mirklī vēlāk. Uzlaužot durvju slēdzeni, likumsargi tika istabā un uzgāja nu jau miruša mazgadīga bērna mirstīgās atliekas, blakus atrasts smagi savainots vīrietis, mazuļa tēvs.

“Trīs dūrieni mazulim sirdī”. Es sapratu, ka viņš nebija piedzēries, kad nogalināja bērnu. Mēs visi sākumā domājām, varbūt viņam bija delīrijs, tomēr ne. Pēc tam, kad viņš šo visu ieraudzīja, saprata, ko izdarījis un sāka demolēt istabu. Trokšņoja, es to troksni arī dzirdēju. Es tajā dienā tieši biju mājās. [Trīs dūrieni, jūs domājat tie izdarīti ar nazi? – red.] Viņš ar nazi dūra, ar nazi arī nogalināja. Tas pats nazis vīrietim bija acī. Viņš pats sev kaklu grieza, vēnas grieza, vēderu sev grieza, bet ne līdz galam. Sevi taču nogalināt nav tik vienkārši kā kādu citu. Kriminālisti sacīja, ka puisēns jau bija miris aptuveni divas stundas. Viņš sevi centās nogalināt,” stāsta kaimiņiene.

Kaimiņi saka, ka vīrieša centieni izdarīt pašnāvību, iespējams, būtu sanākuši, ja notikušajā laikus nebūtu iejaukušies likumsargi. Iedzīvotāji ziņo, ka mājas pagalmā vēl ilgi stāvēja neatliekamās palīdzības mediķu ekipāžas, vēlāk pie kāpņutelpas piestāja arī apbedīšanas biroja pārstāvji: “Tur baisi. Es vienīgais redzēju, ka viņu veda ārā. Viss bija sabintēts. Nezināju sākumā, kāpēc visa seja bija sabintēta, vēlāk jau uzzināju no citiem iedzīvotājiem. Pēc tam redzēju, ka ap plkst 1.00 naktī bērnu veda projām. Šeit pēc tam bija tik daudz policistu. Visus apstaigāja, rakstīja, pie manis arī bija ienākuši. Briesmīgs stāsts. Vienkārši briesmīgs. Pie tā visa mamma vēl ir stāvoklī, trešajā mēnesī.”

Kas patiesībā notika aiz slēgtām durvīm, zina vien ģimenes locekļi, un šobrīd tas būs jānoskaidro likumsargiem, cītīgi pētot un izmeklējot šo nežēlīgo noziegumu. Neoficiāli zināms, ka ģimenē esot noticis strīds par gaidāmā bērna saudzēšanu vai abortu. Oficiālu informāciju par notikušo un tā apstākļiem policisti sniegs otrdien.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm