tv3.lv

“Troksnis bija ļoti liels”; dzīvoklī Ziepniekkalnā uzsprāgst boilers

Svētdienas vakarā Ziepniekkalnā, Rāceņu ielā, nogranda sprādziens, ko varēja dzirdēt visā mikrorajonā. To, kas noticis, gan zināja tikai vienas mājas iemītnieki, kuri cauri putekļu mākonim lauzās uz izeju. Ēkas pirmajā stāvā bija uzsprādzis ūdens boilers.

Ūdens sildītājs, kas bija uzstādīts vannasistabā nama pirmā stāva dzīvoklī, svētdien īsi pirms pulksten desmitiem vakarā pēkšņi uzsprāga. No jaudīgās eksplozijas kājās sacelti teju visi mājas iedzīvotāji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Troksnis bija ļoti liels, visi noskrēja lejā un domāja, ka pagrabā tas sprādziens. Bija durvis un siena izgāzta, kur tas boilers stāv,” stāsta otrā stāva iedzīvotāja Brigita.

Pavisam drīz Rāceņu ielā sabrauca daudz dažādu dienestu automašīnas, turklāt uz notikuma vietu atsūtīts sabiedriskais transports, lai nama iemītnieki nesaltu uz ielas, kamēr mājā darbojas ugunsdzēsēji. Par laimi, dzīvoklī, kur sprāga boilers, tobrīd neatrādās neviens no mājiniekiem, arī ļaudis no kaimiņu dzīvokļiem cauri tika vien ar pamatīgu izbīli. Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka, visticamāk, incidents notika tādēļ, ka iekārtai nenostrādāja automātiskās atslēgšanās sistēma.

Boilers uzkarsēja ūdeni, tad pārkarsa un pēc brīža arī sprāga. Incidentu varēja novērst, taču nebija neviena, kas aparātu atvieno no elektrības. Un, visticamāk, arī tuvākajā laikā telpas stāvēs tukšas.

Kopumā no mājas glābēji evakuēja 24 cilvēkus. Kad operatīvie dienesti pabeidza darbus, cilvēkiem tika atļauts atgriezties savos mitekļos. Jau šodien sprādziena deformētā siena tiks salabota.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm