Tuvinieki aicina palīdzēt atrast Riebiņu ciematā pazudušu vīrieti

Riebiņu ciemata iedzīvotāji ceļ trauksmi, jo jau vairākas diennaktis bezvēsts prombūtnē atrodas kāds visiem labi pazīstams vietējais iedzīvotājs vārdā Aleksandrs. Vīrieša meklēšanā iesaistīta gan policija, gan tuvākās apkārtnes ļaudis, taču arī plašākai apziņošanai ir nozīme, uzskata tuvinieki. Un varbūt tieši “Degpunktā” skatītāji var palīdzēt ar lietderīgām ziņām.

Gāja pie mammas uz kapiem un mājās nepārnāca – ar tik skaudru vēsti pie mums vērsās Antoņina Rubene, ziņojot par brāļa Aleksandra Žurova pazušanu. 63 gadus vecais vīrietis bezvēsts prombūtnē atrodas jau piecas dienas.

Antoņina
pazudušā vīrieša māsa

“Otrais decembris bija mātes dzimšanas diena. Mamma pirms četriem gadiem ir nomirusi. Viņš saka – aiziešu pie mammas uz kapiņiem, ābolus aiznesīšu. Es viņam teicu, ka sniegs, nav ko tur iet, ka vajag tikai aizlūgt Bet viņš mājās bišķiņ iedzēra un tad aizgāja laikam pie draugiem. Sieva viņam zvanīja ap deviņiem vakarā, – nāc mājās, un viņš teica, ka pabeigs spēlēt kārtis un nāks. Viņš turpat tajā ciematā, kādus kilometrus divus no mājām.”

Aleksandra mobilais telefons ir izslēgts. Policija patlaban pēta, kur tas pēdējo reizi strādājis. Tuvinieki cer, ka Aleksandrs ir sveiks un vesels, tomēr neizslēdz versiju, ka pret vīrieti vērsts vardarbīgs noziegums.

“Draugu daudz, bet viņš tāds stiprs, visus lauku darbus pats darīja. Nav žūpīgs, kurš varēja kaut kur nokrist. Tāds stiprs vīrietis pēc dabas. Kaut kur viņš tur pa ceļam pazuda. Vienīgais – izskanējušas kaut kādas klačas, ka jaunieši no blakus ciema ar mašīnu braukā un cigaretes prasa vienam, otram. Nu, visādi, ka varētu tam cilvēkam prasīt cigaretes un tāds kā “tusiņš” sāktos. Varbūt, ka kaut kā pakrita vai kas. Tās ir tikai aizdomas, jo nezinām. Nekad nav bijis tā, ka viņš ilgāk par diennakti nebūtu bijis mājās. Ja viņa pa nakti nav, tad viņš piecos no rīta jau ir,” spriež pazudušā vīrieša māsa.

Ja jūsu rīcībā ir ziņas, kas var palīdzēt Aleksandra meklēšanā, zvaniet tuviniekiem pa tālruni 22148872 vai 29895033, kā arī noteikti sazinieties ar policiju pa tālruni 110, lūdzot savienot ar Preiļu policiju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm