tv3.lv

Ugunsdzēsēji pirmdien dzēsuši sodrējus dūmvados un kravas auto angārā

Ugunsdzēsēji glābēji pirmdien dzēsuši sodrējus dūmvados un kravas auto kādā angārā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

25. janvārī 9:08

Pagājušā diennakts aizvadīta samērā mierīgi, VUGD saņēma 30 izsaukumus, tostarp 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci izsaukumi bija maldinājumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega sodrēji dzīvojamo māju dūmvados, kravas automašīna un sadzīves priekšmeti angārā, elektrības rozete dzīvoklī, vasarnīcas jumta konstrukcija, atkritumi, piededzis ēdiens, matracis dzīvoklī, saimniecības ēka un mikroautobuss.

Tostarp Latgalē VUGD saņēma septiņus izsaukumus. Pirmdien plkst. 7.33 saņemts izsaukums uz Augšdaugavas novada Dvietes pagastu, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji viena kvadrātmetra platībā. Degšana likvidēta, izmantojot tehnisko sāli. Plkst.9.16 darbi notikuma vietā pabeigti.

Plkst. 11.03 saņemts izsaukums uz Salviju ielu Daugavpilī, kur dega vasarnīca. Notikuma vietā konstatēts, ka vasarnīca ir jau pilnībā nodegusi un deg jumta konstrukciju pārpalikumi piecu kvadrātmetru platībā. Plkst. 12.38 ugunsgrēks likvidēts.

Bet plkst. 15.10 saņemts izsaukums uz Lielā Dārza ielu Daugavpilī, kur piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā bija jūtams sadūmojums. Notikuma vietā konstatēts, ka ceturtā stāva dzīvoklī uz ieslēgtas plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Plkst.15.42 darbi notikuma vietā pabeigti.

Šorīt plkst. 5.16 saņemts izsaukums uz Tukuma ielu Daugavpilī, kur konteinerā dega atkritumi trīs kvadrātmetru platībā. Plkst. 5.39 degšana likvidēta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm