Uz dzelzceļa sliedēm Rēzeknes nomalē iet bojā jauna meitene; izskan versijas par pašnāvību

Skumjas ziņas saņemtas no Rēzeknes puses – uz dzelzceļa sliedēm pilsētas nomalē vakar gājusi bojā jauna meitene, vēsta “Degpunktā”.

Šogad statistika ir bēdīga- šajā gadā uz dzelzceļa sliedēm ir reģistrēti astoņi negadījumi, no kuriem pieci cilvēki ir gājuši bojā, kā arī trīs tikuši traumēti. Diemžēl arī vakardienas negadījums ir papildinājis šo statistiku.

Arī pagājušā gada statistikas dati nav iepriecinoši. Uz sliedēm ir reģistrēti divdesmit trīs negadījumi, kuros divdesmit cilvēki gājuši bojā un trīs ievainoti. Lūk, kā pēdējo negadījumu komentē policija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilga Teivāne-Treinovska
VP Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze

“Vakar, 7. jūnijā, ap pulksten astoņiem vakarā Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Rēzeknē uz dzelzceļa pārbrauktuves vilciens notrieca bērnu. Policijai ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka piecpadsmit gadus veca meitene ir gājusi bojā. Uzsākts kriminālprocess, policija skaidro notikušā apstākļus.”

Netālu no dzelzceļa sliedēm dzīvo rēzekniete Olga, kura ir ļoti sašutusi par negadījumu.

“Nu tur trīs stundas stāvēja vilciens. Rīga-Maskava dzelzceļš,” stāsta Olga, kura dzīvo blakus sliedēm.

Kāda cita rēzekniete, kas arī ikdienā bieži dzird vilciena bremzēšanas skaņas un dzīvo netālu no dzelzceļa sliedēm, atsauc atmiņā kādu vecāku notikumu, kas beidzies letāli.

Lidija, kas negadījumu nav pamanījusi, stāsta, ka bija gadījums, kur bojāgājušā pati, acīmredzot, neesot pamanījusi vilcienu.

Par vakardienas notikumiem “Latvijas dzelzceļa” pārstāve sniedz mums precīzāku informāciju un pastāsta, ko savām acīm redzējis mašīnists.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Agnese Līcīte
“Latvijas dzelzceļa” pārstāve

“Kravas vilciens atradās uz sliežu ceļa, kur tuvumā nav ne gājēju ceļa, ne gājēju pārejas. Vilciena mašīnists sliežu tuvumā pamanīja cilvēku, kurš brīdī, kad vilciens viņam pietuvojās, tieši lokomotīves priekšā nogūlies uz sliedēm. Mašīnists izmantoja pēkšņo bremzēšanu, taču sadursmi nebija iespējams novērst un cilvēks diemžēl tika nāvējoši traumēts.”

Diemžēl šis meitenes solis, visticamāk, bijis jau iepriekš izdomāts un patiešām liecina par pašnāvību. Policija gan vēl pārbaudīs arī citas versijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm