Uz šosejas Garkalnes apkārtnē notriec sirmgalvi uz elektriskā divriteņa

Kāds vairāk nekā 70 gadus vecs vīrietis šo rītu pavadīja Garkalnes apkaimē, lasot sēnes. Seniors ar guvumu pilnu grozu uzkāpa uz sava elektriskā divriteņa un devās mājās, braucot gar Siguldas šosejas malu, taču, šķērsot ieskrējiena joslu, viņam neizdevās un vīrietis nonāca slimnīcā, vēsta “Degpunktā”.

Kāds vairāk nekā septiņdesmit gadus vecs vīrietis šo rītu pavadīja Garkalnes apkaimē, lasot sēnes. Seniors ar guvumu pilnu grozu uzkāpa uz sava elektriskā divriteņa un devās mājās, braucot gar Siguldas šosejas malu, taču šķērsot ieskrējiena joslu viņam neizdevās un vīrietis nonāca slimnīcā.

“Volkswagen” vadītājs Aleksandrs stāsta, ka vīrietis braucis pa saliņu, un Aleksandrs jau sāka bremzēt, pietuvojoties attiecīgajai malai. Taču tad elektriskā divriteņa vadītājs, iespējams, lai ātrāk tiktu pāri šosejai, vienkārši metās virsū Aleksandra auto, stāsta šoferis.

Sirmgalvis smagi krita uz asfalta un guva redzamus ievainojums. Viņam palīgā steidza gan Aleksandrs, gan garāmbraucēji, kas redzēja negadījumu.

Aleksandrs stāsta, ka pēc notikušā ātri apstājies, steidzies pie cietušā. Aleksandram palīgā piestāja arī garāmbraucošs zemessargs un palīdzēja. Aleksandrs sazvanījis neatliekamo medicīnisko palīdzību. Cietušajam bijusi mazliet traumēta galva, kā arī viņš sūdzējās par sāpēm ribās.

Pensionārs, visticamāk, atgriezās mājās no sēņošanas Garkalnes mežos. Viņam rokā bija pīts groziņš pilns ar meža veltēm, kas pēc sitiena aizlidoja pa gaisu. Aleksandrs sagaidīja cietušā vīrieša ģimenes locekļus, kas savāca gan sadauzīto divriteni, gan saplēsto sēņu groziņu.

Pensionāra dēls esot stāstījis, ka notriektais seniors ir tajā vecumā, kad ar auto nevar braukt un nespēj arī iziet medicīnisko pārbaudi, kur nu vēl braukt uz divriteņu spēkrata, neizpratnē ir Aleksandrs, kurš uzskata – to vajadzējis kategoriski liegt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ziņo, ka pensionāra dzīvībai briesmas vairs nedraud.

“Palīdzība sniegta vienam cietušajam, guvis vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, stabilā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē,” informē NMPD pārstāve Inga Vītola.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm