tv3.lv

Sākta Brasas tilta būvlaukumā atrasto cilvēku mirstīgo atlieku pārapbedīšana

Pirmdien jau vēstīts par nepatīkamu skatu pie Brasas tilta. Apkaimes iedzīvotāji, pastaigājoties ar suņiem, pamanījuši cilvēku kaulu fragmentus būvgružu kaudzē.

Pirmdien satikām meklēšanas vienības “Leģenda” vadītāju, kurš, informēts par cinisko ainu, šodien kopā ar kolēģiem ieradās grants kaudzi pārmeklēt, lai uzlasītu pīšļus un tos pārapbedītu, tāpat kā pirms trīs gadiem. No Brasas iedzīvotājiem iepriekš izskanēja bažas par Rīgas domes Satiksmes departamenta darbu, kā arī jautājums par iemesliem, kāpēc trīs gadus neviens nav pamanījis prāvos kaulus pastaigu vietā.

Departamenta direktora pienākumu izpildītājs stāsta, ka komunikācijas trūkums ar būvuzņēmumu vismaz saistībā ar mirstīgo atlieku savākšanu neesot bijis. Kaulu fragmenti gadiem mētājušies kaudzē, jo neviens no atbildīgajiem tos vienkārši nepamanīja. Tiesa, visiem iesaistītajiem jau izsenis bija zināms, ka būvdarbi notiek uz bijušās kapavietas.

Brasas tilta rekonstrukcijas būvdarbu firmas būvuzraugs min, ka apbedījuma vieta, kaut arī traucējoša, nav vienīgais sarežģījums projektā.

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora p.i. Jānis Vaivods uzsver, ka iepriekš ieguldītā nauda Brasas tilta konstrukciju stiprināšanai neesot izsviesta vējā, par spīti tam, ka tagad ir jauns demontāžas plāns. Vairākus miljonus eiro esot bijis nepieciešams iztērēt, lai pāri celtnei varētu kursēt sabiedriskais transports.

Citiem autovadītājiem gan šis satiksmes mezgls bija un joprojām ir liegts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm