tv3.lv

Valsts policijas kinologs ar dienesta suni Narco izglābj mežā nomaldījušos ogotāju

Pirmdienas, 5. oktobra, vakarpusē Valsts policijas Olaines iecirknis saņēma informāciju no kādas sievietes, ka viņas radiniece ir nomaldījusies Medema purva apkārtnē.

2020. gada 6. oktobrī 12:27

Kā informē Valsts policija, nomaldījusies sieviete ap plkst.12.00 bija izgājusi no savas dzīves vietas un devusies sēņot, un pēc sēņu groziņa piepildīšanas nolēmusi doties tālāk purva virzienā, lai salasītu vēl citas meža veltes – dzērvenes. 82 gadus vecā kundze pati saviem spēkiem vairs nav varējusi atrast ceļu laukā no meža biezokņa, tādēļ informēja savu radinieci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Olaines iecirkņa likumsargi, ierodoties notikuma vietā, nolēma piesaistīt Valsts policijas kinologu ar dienesta suni, lai pēc iespējas ātrāk atrastu ogotāju. Kinologam ierodoties notikuma vietā, sirmgalves radiniece norādīja uz aptuveno vietu, kur sieviete bija iegājusi mežā.

Kinologs ar dienesta suni Narco pārmeklēja Medema purva teritoriju un aptuveni piecu kilometru attālumā no vietas, kur sieviete bija iegājusi mežā, ap plkst.21.40 atrada sievieti sveiku un veselu.

Sieviete tika nodota mediķu gādīgajās rokās, lai apsekotu viņas veselības stāvokli, pēc kā kundze varēja atgriezties pie savas ģimenes.

“Šoreiz paveicās, ka sirmgalvei līdzi bija uzlādēts mobilais telefons un viņa varēja paziņot saviem tuviniekiem, ka ir nomaldījusies mežā. Tādēļ aicinām ikvienu pirms došanās mežā pārliecināties, vai līdzi ir paņemts uzlādēts mobilais telefons, kā arī atgādināt saviem tuviniekiem bez telefona mežā nedoties! Bet, ja tomēr gadās nomaldīties mežā, aicinām nekavējoties par to ziņot policijai, zvanot pa tālruņa numuru 110,” informē policija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm