tv3.lv

Vecdaugavā atrod divus noslīkušus makšķerniekus

2021. gada 4. martā 22:02

Laikapstākļi liecina par to, ka zemledus makšķerēšanas sezona nu jau ir galā, un par to, ka ledus ir trausls un bīstams, šobrīd aktīvi brīdina glābēji. Taču, par spīti ugunsdzēsēju aicinājumiem, Rīgā un galvaspilsētas pievārtē joprojām var manīt pārdrošus “bļitkotājus”, kas turpina sēdēt uz plānā ledus. Pārgalvīgā rīcība diviem cilvēkiem maksāja dzīvību.

Ziņa par kādu makšķernieku, kas ielūzis ledū Vecdaugavā un saviem spēkiem līdz krastam netiek, glābējus sasniegusi pēcpusdienā. Bezpalīdzīgā stāvoklī esošo vīrieti aculiecinieki upē pamanīja no Mangaļsalas puses. Apkārtējie īsti nav varējuši pateikt, vai cilvēks bijis pie samaņas vai jau noslīcis, un diemžēl atbraukušie glābēji apstiprinājuši visdrūmāko scenāriju.

Kad glābšanas operācija bijusi galā un ugunsdzēsēji jau vākuši savu ekipējumu, viens no glābējiem nolēmis pārbaudīt āliņģi un uzgājis vēl viena cilvēka līķi.

Vai makšķernieki gājuši bojā vienlaikus – ugunsdzēsējiem glābējiem ziņu nav. Ar visu apstākļu noskaidrošanu šobrīd nodarbojas Valsts policijas izmeklētāji uzsākta kriminālprocesa ietvaros. Abi bojāgājušie ir pusmūža vecuma cilvēki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm