tv3.lv

Vecmāmiņa lūdz policiju no “grādīgos” iecienījušās meitas glābt mazbērnu

Kāda māte, pieskatot dēlu, spējusi sasniegt vairāk nekā četru promiļu lielu reibumu, kā rezultātā par puiku nespējusi parūpēties un glābt mazbērnu bija jānāk talkā omītei, vēsta “Degpunktā”.

2021. gada 25. februārī 22:20

Trešdienas pēcpusdienā Latgales pārvaldes policisti saņēmuši kādas satrauktas vecmāmiņas zvanu. Kundze atklāja, ka viņas meita kopā ar mazbērnu jau diennakti neesot atgriezušies mājās. Sievieti ir izdevies sazvanīt, taču kundzei ir radušās aizdomas, ka meita esot piedzērusies un, iespējams, nevar parūpēties par dēlu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zvanītāja zināja teikt, ka abi varētu būt apmetušies kādā viesu namā. Kad policija ieradās norādītajā vietā, sieviete ar mazo bērnu tur tik tiešām sastapti.

Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes inspektors Raimonds Pērkons stāsta, ka, apsekojot norādīto vietu, izdevās sastapt sievieti kopā ar bērnu. Jau sarunas laikā kļuva skaidrs, ka sieviete ir alkohola reibumā, tādēļ policija izlēma pārbaudīt reibuma stāvokli.

Pārbaudes laikā tika konstatēta 4,41 promile. Tā kā policija bija saņēmusi informāciju, ka iepriekš, citos gadījumos, bērna nogādāšana drošā vidē nav līdzējusi un viņa māte zēnu turpinājusi vest prom no mājām uz nezināmām vietām, tad nolemts šķirt bērnu no ģimenes un nogādāt krīzes centrā.

Māte ar to gan sākotnēji nebijusi mierā, iebilstot, ka bērnam tas radīs spriedzi. “Tagad viņš būs stresā. Kaut kāda tante, kaut kāds onkulis viņu kaut kur vedīs,” sieviete jau skaļākā balsī iebilda. Policists uz to vērsa uzmanību, ka krīzes centrā būšot citi bērni un esošajos apstākļos zēnu nedrīkst atstāt.

Pret sievieti ierosināta lieta par bērnu aprūpēs pienākumu nepildīšanu. Visi šīs lietas materiāli tālāk nonāks sociāla dienesta un bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieku rokās, kuriem būs jācenšas palīdzēt, lai šīs ģimenes dzīve pēc iespējas ātrāk atgrieztos normālās sliedēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm