tv3.lv

18 gadus nesasniedzis jaunietis garāžā Krāslavā nozog “VW Polo” un reibumā sēžas pie stūres

Krāslavā ceturtdien, 15.aprīlī, tika apturēts zagts transportlīdzeklis, pie kura stūres bija sēdies nepilngadīgs jaunietis alkohola reibuma stāvoklī, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste Lāsma Kursīte.

2021. gada 16. aprīlī 16:03

15.aprīlī, ap plkst. 22:20 VP Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas iecirkņa darbinieki patrulēšanas laikā Krāslavā pamanīja aizdomīgu automašīnu, kura tika arī apturēta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dokumentu pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka pie stūres esošā persona bija ielauzusies kādā garāžā Krāslavā un nozagusi automašīnu “VW Polo”, pēc kā ar zagto transportlīdzekli devusies naksnīgā izbraukumā. Pēc alkohola koncentrācijas pārbaudes izelpojamajā gaisā, tika noskaidrots, ka jaunietis pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies 0,7496 promiļu alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Persona iepriekš vairākkārt bija nonākusi policijas redzeslokā par dažādiem likumpārkāpumiem.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot transportlīdzeklī, dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas vai ietaises, kas savieno glabātavas, kā arī par transportlīdzekļa zādzību, kā arī par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu un par transportlīdzekļa vadīšanu, ja nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību (transportlīdzekļa vadīšanas tiesības noteiktā kārtībā nav iegūtas vai ir atņemtas) un ja vadītājs atrodas alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē.

Tāpat notiek izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm