tv3.lv

“Ventilācijas lūka aizlīmēta, pats “apenēs” un “maiciņā” sēdējis!” Kaimiņiene stāsta par Juglas dzīvoklī mirušo vīrieti

Otrdien, 22.oktobrī, Juglas mikrorajonā Rīgā kādā dzīvoklī atrasts miris vīrietis, vienlaikus dzīvoklī gan atvērtās, gan aizvērtās pudelēs atrasti atrasti vairāki litri sālsskābes.

No klusā un mierīgā kaimiņa, kas nesen atbrauca uz galvaspilsētu, lai veidotu karjeru un personīgo dzīvi, šādu rīcību visdrīzāk nebija gaidījis neviens, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Puisis – tievs, garš, matains, mūžīgi skrituļdēlis zem paduses. Nedzēra, draugi nenāca, ļoti kluss,” tā par aptuveni 30 gadus veco vīrieti saka mājas iedzīvotāja Nika.

Pēc sievietes stāstītā, puisis esot bijis nomainījis dzīvokļa atslēgu. Lai varētu tajā iekļūt, ugunsdzēsējiem nācās uzlauzt durvis. Kad tas tika izdarīts, vīriem pavēries absolūti negaidīts skats – istabas bija pārbāztas ar pudelēm un burkām, kurās atradās nezināmas izcelsmes šķidrus. Savukārt vienā no telpām bez dzīvības pazīmēm atrasts vīrietis.

“Tur esot bijusi ventilācijas lūka aizlīmēta, pats esot apenēs un maiciņā sēdējis,” saka Nika.

Kodīgu un nepatīkamu smaku Nika un citi kaimiņi sajutušu vēl pirms šausminošā atklājuma. Sieviete saka, ka specifiskais aromāts gaitenī bijis jau kopš nedēļas sākuma, bet cilvēki to norakstīja uz dzīvokļos veiktajiem remontdarbiem.

“Četras diennakts bija tā smaka…Cik man teica saimnieki, viņš esot ar avīzēm aizlīmējis ventilāciju. Kaut kāda latviešu valodā zīmīte virtuvē esot bijusi, to paņēma policija,” bilst Nika. Pirmdien no kodīgās smakas esot palicis slikti viņas vīram, bet pēc otrdien piedzīvotā medicīniskā palīdzība esot bijusi nepieciešama arī ģimenes mīluļiem – kaķiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plašāk par notikušo skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm