VIDEO: policisti negaidīti atrod skapī paslēpušos jaunieti, kurš saostījies līmi

Bēdīgi slavenais Augusta Dombrovska ielas 11. nams ir labi zināma celtne ne tikai raidījuma “Degpunktā” komandai. Šķiet, ka šeit paviesojies teju ikviens šajā pusē strādājošais policists, ugunsdzēsējs un ārsts.

2019. gada 7. martā 21:29

Namā regulāri fiksētas dažādas nebūšanas, skandāli un ugunsgrēki. Kā vienīgo risinājumu šā vidi degradējošā nama sakārtošanai pašvaldība, kas ir ēkas īpašniece, radusi, piedāvājot ēkas dzīvokļu privatizāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr, kamēr tiem vēl nav uzradušies saimnieki, liela daļa mitekļu stāv pamesti un turpina kā magnēts pievilināt dažādus šaubīgus tipiņus. Protams, to zina arī vietēji likumsargi, kuri regulāri apseko namu. Pēdējā vizītē šeit vīriem nejauši gadījusies negaidīta tikšanās.

Policisti vienā no dzīvokļiem sastapuši jaunieti, kurš bija paslēpies skapī. Pastāvēja aizdomas, ka puisis ostījis līmi. Sarunas laikā atklājās, ka skapī tupošais jauneklis ir nepilngadīgs un nakts laikā viens pats nemaz nedrīkst atrasties uz ielas.

Policisti jaunieti nogādājuši Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā ar mērķi konstatēt reibumu, taču tur izrādījās, ka tieši līmes ostīšanu konstatēt nav iespējams. Nolemts pusaudzi nogādāt viņa dzīvesvietā, bet tur sastaptā māte norādījusi, ka netiek galā ar dēlu un nevēlas viņu uzņemt ģimenē. Tādēļ pusaudzis nogādāts Valsts policijas Nepilngadīgo prevencijas nodaļā.

Rīta gaismu jauneklis sagaidījis policistu kompānija, kad drīkstējis doties mājās. Savukārt pašvaldības policisti par notikušo ziņojuši bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kuri izvērtēs notikušo, kā arī lems, vai šajā situācijā, ņemot vērā jaunekļa aizraušanos ar apreibinošajām vielām, jāpiesaista arī mediķi, bāriņtiesa vai sociālais dienests.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm