tv3.lv

Vidzemē apjucis, meklēšanā izsludināts sirmgalvis ar automašīnu nobrauc 300 kilometrus

Vidzemē kāds apjucis, meklēšanā izsludināts sirmgalvis ar automašīnu nobraucis 300 kilometrus, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

2019. gada 4. oktobrī 17:14

Viņa stāstīja, ka 2. oktobrī pirms pusnakts VP Madonas iecirknī tika saņemta informācija par kādu teju 80 gadus vecu, bezvēsts pazudušu sirmgalvi, kurš trešdienas vakarā ar automašīnu izbrauca no dzīvesvietas Ļaudonas pagastā un devās nezināmā virzienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policistiem nebija pavedienu, uz kuru pusi vīrietis būtu varējis doties, tāpēc meklēšana tika organizēta visā apkārtnē. Tika pārmeklēts gan meža masīvs, gan apsekota apkārtējo pagastu apkārtne. Policistu rīcībā bija informācija, ka sirmgalvim ir veselības problēmas, tāpēc, iespējams, viņš neorientējas laikā un telpā, stāstīja Vaskāne.

Ceturtdien pēcpusdienā tika saņemta informācija, ka bezvēsts pazudušais sirmgalvis atrasts netālu no Krievijas robežas. Sirmgalvis ar savu auto bija nobraucis vairāk nekā 300 kilometru. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas sirmgalvi nogādāja ārstniecības iestādē, teica policijas pārstāve.

Ņemot vērā, ka aizvien biežāk policijai nākas meklēt pazudušus, apmaldījušos sirmgalvjus, tā aicina tuviniekus sirmgalvjiem atgādināt par nepieciešamību paņemt līdzi mobilo tālruni, lai, nonākot ārkārtas situācijā, varētu izsaukt palīdzību, sazināties ar tuviniekiem.

“Ja gadījumā personai ir veselības problēmas, drošības dēļ būtu vēlams ārpus dzīvesvietas doties kopā ar kādu tuvinieku. Tāpat Valsts policija aicina adekvāti novērtēt savu veselības stāvokli un spēju vadīt transportlīdzekli,” skaidroja Vaskāne.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm