tv3.lv

“Viņam vispār nav miesas uz kauliem” – policija saimniecei atņem nobadinātu suni

Dzīvnieku aizsardzības biedrības “Liberta” aprūpē šobrīd atrodas policijas atsvabināts suns, kuru viņa saimnieki bija atstājuši nomirt, piesietu pie ķēdes savā pagalmā. Pagaidām nav skaidrs, vai suns patiešām nobadināts, vai arī dzīvnieks saslimis un nav ticis ārstēts. Veterinārārsti gan ir skeptiski noskaņoti, jo izskatās, ka suns varētu arī netikt atpakaļ uz ķepām.

2019. gada 17. maijā 20:45

Madara atradās Liepājā savā darbavietā brīdī, kad saņēma satraucošu zvanu no saviem kolēģiem. Abi vīrieši, veicot mērīšanas darbus Kalneniekos, bija uzgājuši pie būdas piesietu, nomocītu suni. Ieraudzījuši sirdi plosošo skatu, viņi nespēja dzīvnieku pamest novārtā, un jautāja kolēģes Madaras padomu ko iesākt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vīriešu uzņemtajos video kadros redzams, kā izbadējušais dzīvnieks svešinieku sarūpēto barību ēd kā neprātīgs. Par notikušo tika informēta arī policija, taču pagaidām nevienam nebija skaidrs, ko darīt tālāk. Sunim steidzami bija nepieciešama vetārstu palīdzība, taču mājdzīvnieka īpašniecei tas nešķita svarīgi, tāpēc viņa noraidīja visus labvēļu laipnos piedāvājumus izlīdzēt, arī finansiāli.

Pati novārdzinātā suņa īpašniece noliedz, ka nebūtu dzīvnieku barojusi. Sieviete un viņas kaimiņš apgalvo, ka nesaprot, kāpēc nomocītais zvērs pēkšņi aizvests prom, jo viss taču ar viņu esot bijis kārtībā.

Šobrīd Lolijas suns atrodas dzīvnieku aizsardzības biedrības “Libertas” aprūpē. Tās īpašniece pagaidām nespēj komentēt mājdzīvnieka veselības stāvokli un to, vai mājdzīvnieks maz izķepurosies.

“Viņam vispār nav miesas uz kauliem. Viņš no tā, ka viņam nav enerģija, vispār paiet nevar. Viņam arī pēc mutes skatoties liekas, ka viņš būtu arī savu ķēdi grauzis. Šobrīd grūti pateikt, kas tieši viņam ir, jo viņam ir paņemtas analīzes un taisa izmeklējumus, tā kā diagnozes viņam nav. Viņš ir bēdīgā stāvoklī,” saka biedrības “Liberta” īpašniece Ildze Leimante.

Madara ir uzņēmusies nosegt veterinārārsta pakalpojumus, jo citu iespēju glābt suņa dzīvību neesot. Ikvienam ir iespēja atbalstīt Madaras un biedrības “Liberta” pūliņus glābt dzīvnieka dzīvību, kontaktējoties ar patversmes darbiniekiem pa tālruņa numuru 20333571.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm