Viņš vēlējās būt kopā Ziemassvētkos – ģimene no Saldus meklē pazudušo tēti!

Palīdzību 54 gadus vecā Alda Laura meklēšanā lūdz vīrieša ģimene no Saldus. 18. decembrī vīrietis redzēts staigājam pilsētas ielās, bet no tās dienas vairs nav manīts un par sevi nav devis nekādu ziņu.

2017. gada 27. decembrī 20:41

Istaba, kurā svētkos kopā bija jāpulcējas Alda Laura ģimenei, pārtapusi īstā izmeklēšanas centrā. Tiek pārskatīti videokameru ieraksti un veikti neskaitāmi telefonu zvani. Aldis jau vairāk nekā nedēļu ir pazudis. 20. decembrī ģimene konstatēja, ka vīrietim, kurš parasti neizlaiž no rokām telefonu un regulāri sazinās ar tuviniekiem, mobilais tālrunis ir izslēgts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zināms, ka pēdējo reizi Aldis pa telefonu runāja ar kolēģi pirmdien, 18. decembra pēcpusdienā. Diemžēl līdz šim policija ģimenei maz ko spēja palīdzēt. Nācās gaidīt 72 stundas, lai pasludinātu cilvēku par pazudušu un vēl visam pa vidu svētku brīvdienas. Alda ģimene šīs dienas nav atpūtusies ne minūti.

Piesaistīta biedrība “Pazudis Latvijā”, kas rīkoja vīrieša meklēšanu, ar kājām izstaigājot visu pilsētu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki pārmeklēja daļu Cieceres upes un šodien laivā sēdās arī brīvprātīgie.

Aldis vēlējās Ziemassvētkus svinēt kopā ar ģimeni, tāpēc 23. decembrī tuvinieki plānoja doties ciemos. Vīrietis bija pasūtījis egli un draugiem stāstīja, ka ļoti gaida ciemiņus.

Iespējams, ka vīrietis ir iesēdies autobusā un devies prom no Saldus. Ja kāds atceras, ka braucis kopā ar attēlā redzamo 54 gadus veco, aptuveni 178 centimetrus garo, sirmo vīrieti vai zina noderīgu informāciju par viņa atrašanās vietu, lūgums ziņot Saldus iecirkņa policijai, zvanot pa tālruni 63802300.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm