tv3.lv

Vīrietim strīds par sejas masku nepieciešamību veikalā beidzas aiz restēm

Galvaspilsētas kārtībsargi tik tikko Lienes ielā bija aprunājušies ar kādu šoferi, kuram bija piemirsušies ceļu satiksmes noteikumi un jau grasījušies doties tālāk, kad pamanījuši kādu vīrieti, kurš steigšus devies tieši patruļauto virzienā.

Cilvēks pastāstījis, ka netālu esošajā veikalā esot “ļoti lecīgs” vīrietis bez maskas.

Policija ieradās veikalā, kur sastapts attiecīgais vīrietis bez sejas maksas, konfliktējam ar pārdevēju un attiecīgo procesu filmējam, kā arī vārdu pārmaiņas dēļ traucējot veikala darbu. Sarunas gaitā likumsargi mēģināja noskaidrot, kādēļ vīrietis tā rīkojas, un sarunu ceļā pārliecināt viņu uzvilkt masku vai atstāt veikalu, taču viņš to nedarīja. Tā kā joprojām traucēja veikala darbību, tika aizturēts.

Policijai aizturot vīrieti, viņš kļuva agresīvs, sāka vicināties ar rokām, ieķērās veikala durvīs. Elektrošoka pistoles trieciens un svaiga gaisa malks gan nedaudz apskaidrojis dumpinieka prātu un viņš turpmākajās sarunās pat atzinis, ka, iespējams, pārsteidzies – taču tas nav mainījis šā vakara iznākumu. Viņam nācās doties līdzi policijai.

Vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī Daugavpils ielā 9. Viņa protests beidzās ar trim administratīvo pārkāpumu procesiem, no kuriem viens bija par sīko huligānismu, par ko piemērots 100 eiro sods, otrs – par sejas masku nelietošanu veikalā, par ko piemērots 50 eiro naudas sods un visbeidzot – par nepakļaušanos policijas darbinieku likumīgajām prasībām, kamdēļ vīrietim piemērots 250 eiro sods.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm