tv3.lv

Vīrietis ar nazi uzbrucis policijas darbiniekiem

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa darbinieki šā gada 8.decembrī saņēma izsaukumu uz ģimenes konfliktu Rēzeknē, kur ierodoties aizdomās turamā persona uzbruka Valsts policijas darbiniekiem, pēc kā tika aizturēta, informēja Valsts policijā (VP).

2020. gada 10. decembrī 15:49

8.decembrī, plkst. 18 tika saņemta informācija par ģimenes konfliktu Rēzeknē. Ierodoties notikuma vietā, 1977.gadā dzimis vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, ar virtuves nazi uzbruka VP Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa amatpersonām, taču nodarīt miesas bojājumus policijas darbiniekiem vīrietim neizdevās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc uzbrukuma mēģinājuma persona, ieslēdzās dzīvoklī, kurā atradās bijusī sieva, ar kuru bija izcēlies konflikts. Ņemot vērā visus iespējamos riskus, situācijas atrisināšanā iesaistījās pārrunu vedējs, pēc kā durvis tika atvērtas un vīrietis tika aizturēts. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess.

Par šādām darbībām vīrietim draud kriminālatbildība par uzbrukumu varas pārstāvim vai citai valsts amatpersonai sakarā ar tās likumisku dienesta darbību, kā arī par uzbrukumu personai sakarā ar tās līdzdalību noziedzīga vai cita prettiesiska nodarījuma novēršanā vai pārtraukšanā, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm