Vīrietis dusmu uzplūdā sadauza savu auto

Neveiksmīga automašīnas pārdošana šorīt kādam vīrietim pamatīgi sabojāja garastāvokli – nesavaldījis dusmas, “Audi” īpašnieks paņēma akmeni un sāka dauzīt transportlīdzeklim stiklus, pamodinot visu apkaimi, vēsta “Degpunktā”.

Ap deviņiem no rīta Ikšķiles ielā sākās tracis. Kaimiņi pa logiem redzēja, ka kāds vīrietis zaļā jakā ar akmeņiem dauza automašīnas stiklus.

Neviens no lieciniekiem gan neuzdrošinājās iziet uz ielas un vīrieti konfrontēt. Visticamāk, pareizi, ka tā.

“Kaut kāds puisis zaļā apģērbā ieskrēja pretējā kāpņu telpā. Sekoja ne tikai viens troksnis, bet vismaz pieci. Kāpēc, kam, nesapratu,” stāsta kaimiņš.

Kaimiņi gaidīja, kad ieradīsies policija, bet tikmēr fiksēja notiekošo telefona video kamerās.

blakus mājas iemītniece

“Tas ir vienkārši barbariski, tas ir viss, ko varu pateikt.”

Uz vietas sastapām arī pašu nemiera cēlāju. Vīrietis izgāja no sava dzīvokļa, joprojām manāmi aizkaitināts. Plaši izskaidrot savas rīcības iemeslus viņš nespēja.

Vīrietis, kurš auto sabojāja, stāsta, ka tā ir viņa automašīna un bojājumu tai viņš nodarīja afekta stāvoklī, atvainojas kaimiņiem. Nodarītajam “apakšā” esot stāsts.

Uzreiz pēc īsā komentāra sniegšanas, automašīnas īpašnieks aizgāja tālāk pa Ikšķiles ielu, kopā ar savu korgiju, vārdā Keita, un tā arī neatgriezās. Pāris minūtes vēlāk ieradās policija, lai noskaidrotu situāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Likuma sargi ilgi neuzkavējās un zaļajā jakā tērpto vīrieti nemaz nesastapa. Tikmēr nepatīkmo ainu vēroja ieinteresēti jaunpienācēji un taujāja policistus par notikušo.

Oficiāli neapstiprināta, bet droša informācija vēsta, ka dusmu uzplūds radies neveiksmīga darījuma dēļ. Proti, vīrietis kopā ar paziņu nakti pavadīja lietojot alkoholu, līdz viens no viņiem izlēma otram pārdot savu automašīnu. Laikam jau korgija īpašniekam noruna nešķita izdevīga un viņš darījumu izvēlējās sabotēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm