Vīrietis no ēkas Juglā nozog Ukrainas karogu

20. janvārī 22:20

Vīrietis Juglā no kādas ēkas nozaga Ukrainas karogu un tālāk ar sabiedrisko transportu mēģināja to nogādāt līdz savām mājām – Berģos. Kā vīrietim izvērtās brauciens trolejbusā ar zagto karoga kātu padusē, vēsta “Degpunktā”.

Kādam vīrietim Juglā pēc iedzeršanas sanācis pamatīgs misēklis, jo viņš reibumā izdomājis nozagt karogu. Vietā, kur zādzība pastrādāta, karoga kātā plīvoja gan Latvijas, gan Ukrainas valsts karogs, taču zagļa izvēle kritusi tieši uz Ukrainas.

Pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz notikuma vietu no kāda anonīma zvanītāja un, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka viena karoga trūkst.

Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Ērika Verze saka, ka policists izlēma apsekot adreses pirmo stāvu, kur RNP darbinieces paskaidroja, ka pie ēkas jābūt izkārtiem diviem karogiem, taču pamanījušas, ka Ukrainas karogs noņemts. Apbraukāta tuvākā apkārtne, atgriezušies tuvākajā vietā, pārtikas veikalā paskaidrots, ka pirms neilga laika jauns vīrietis ar Ukrainas karogu kārtā iekāpis sabiedriskajā transportā.

Policijas darbinieki nolēma doties sabiedriskā transportlīdzekļa maršruta virzienā, lai notvertu zagli, kas viņiem arī izdevās – apturot trolejbusu.

Aizturētais vīrietis sākotnēji centās skaidrot, ka viņam bijuši labi nolūki, taču nav izslēgts, ka viņš gribējis zaimot Ukrainas valsts simbolu.

“Ņēmu karogu, lai piestiprinātu citur. Iestājos par Ukrainu. Pats dzīvoju Berģos, gribēju citur to piekārt. Mazliet esmu lietojis alkoholu, jā,” sacīja vīrietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Par zādzību draud kriminālatbildība, par ko soda ar brīvības atņemšanu, probācijas uzraudzību, sabiedrisko darbu veikšanu vai naudas sodu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm