tv3.lv

Vīrietis no sievietes Ludzā izkrāpj 20 000 eiro, iemantojot viņas uzticību

Ludzā, iemantojot sievietes uzticību, vīrietis izkrāpis 20 000 eiro, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.

18. janvārī 16:23

Šā gada 10. janvārī VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī vērsās 1975. gadā dzimusi sieviete, kura likumsargiem skaidroja – esot tikusi apkrāpta, kā rezultātā zaudējusi lielu naudas summu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pērn rudenī cietusī sociālajā platformā “Facebook” iepazinusies ar 1977. gadā dzimušu rēzeknieti, ar kuru sākusi saraksti. Vēlāk abi tikušies, taču neilgi pēc iepazīšanās vīrietis lūdzis sievietei palīdzēt ar naudu un dāma laikā no 2021. gada oktobra līdz šā gada janvārim vīrietim arī sniedza finansiālu palīdzību. Sieviete atdeva gan savus uzkrājums, gan aizņēmās naudu no citām personām, kā arī pārdeva ģimenes īpašumā esošos kustamos īpašumus.

Kopumā, iemantojot viņas uzticību saistībā ar it kā nonākšanu naudas grūtībās, no sievietes izkrāpti aptuveni 20 000 eiro.

Veicot izmeklēšanas darbības, Ludzas iecirkņa likumsargi noskaidroja iespējamo vainīgo, pret kuru tika sākts kriminālprocess par svešas mantas vai tiesību uz šādu mantu iegūšanu, ļaunprātīgi izmantojot uzticēšanos vai ar viltu (krāpšana), ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, ar probācijas uzraudzību, ar sabiedrisko darbu vai ar naudas sodu.

Pašlaik policija skaidro notikušā apstākļus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm