tv3.lv

Vīrs brutāli uz ielas piekauj sievu un bērnus; lūdz atsaukties aculieciniekus

Raidījuma “Degpunktā” skatītāju palīdzību lūdz kāda rīdziniece, kas cietusi no vardarbības. Augusta beigās Juglas mikrorajonā pret viņu publiskā vietā fizisku spēku lietoja vīrs. Cietušo starpā ir divi nepilngadīgi bērni.

Ģimenes dzīvi pamatīgi sabojāja kāds konflikts, kas izcēlās uz ielas un pārauga vardarbīgā rēķinu kārtošanā. Cietusī, atklājot šausminošā incidenta detaļas un savu notikušā versiju, vēlējās palikt anonīma.

“Mēs atpūtāmies ar vīru, vīra draugu, meitu un dēlu. Atgriezāmies no atpūtas, bijām uz ielas, Juglā, netālu no Brīvības Gatves 417. Vīrs pēkšņi kļuva agresīvs, uzbruka bērniem un man. Es centos aizsargāt bērnus, bet bērni centās aizsargāt mani. Viņš sita man pa galvu, iesita trīs vai četras reizes, nometa uz zemes. Man ir nobrāzti ceļi. Viņš aizskrēja pakaļ bērniem, piegāja pie meitas, iesita viņai krūšu kurvja apvidū, parāva aiz pleciem, viņa nokrita un kritiena rezultātā viņai divas vietās ir salauzta roka, tika veikta operācija,” stāsta cietusī.

Kādēļ vīrs nespēja strīdu atrisināt bez vardarbības, cietusī nespēj atbildēt, tāpat viņa nesaredz pēkšņās agresijas motīvus: “Tur motīvi nav skaidri vispār. Viņš nav mēģinājis atvainoties, pēc tam gan uzrakstīja, ja būs nepieciešama palīdzība, viņš palīdzēs.”

Sieviete norāda, ka policijā vērsās nekavējoties, ģimene tika nošķirta no vīra. Cietusī norāda, ka pamatīgo klaigāšanu noteikti dzirdēja apkārt dzīvojošie, tāpēc cer atrast uzbrukuma lieciniekus, kuri 19. augustā ap plkst. 22.00 vakarā bija Brīvības gatves 417. nama apkaimē.

“Ar mums kopā bija draugs, viņš arī nobijās, viņš ir vīrietis gados, aptuveni 50 gadus vecs. Sākumā centās mums palīdzēt, bet pēc tam vienkārši aizgāja mājās, jo vīrs tiešām bija neadekvātā stāvoklī. Tur nevarēja prognozēt, kurš būs nākamais. Es redzēju, ka uz ielas ar suni pastaigājas vīrietis, viņš skrēja mūsu virzienā, acīmredzot gribēja palīdzēt. Vīrs uzreiz pie viņa piegāja un kaut ko pateica, vīrietis aizgāja prom. Būtu svarīgi, lai tie cilvēki, kuri bija apkārt, redzēja šo situāciju, varētu atsaukties. Tas mums palīdzētu,” palīdzību lūdz cietusī.

Sazinoties ar policiju, “Degpunktā” noskaidroja, ka uzbrukuma fakts iecirknī ir piefiksēts. Saistība ar notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība par miesas bojājumu nodarīšanu un pēc ekspertīzes rezultātu saņemšanas iecirknī tiks lemts jautājums par kriminālprocesa uzsākšanu. Papildus tam ir uzsākti divi administratīvie procesi par emocionālu vardarbību pret bērniem.

Specializējās kriminālziņās, ikdienā atspoguļo krīzes situācijas no notikuma vietām, avārijām, ugunsgrēkiem, smagiem noziegumiem. Labi orientējas ceļu satiksmes noteikumos, pievērš uzmanību aktuālām problēmām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm