tv3.lv

Vizinoties ar katamarānu, jaunietim kļūst slikti ar veselību

24. maijā Rīgā, Daugavas upes vidū, kādam cilvēkam salūza ūdens motocikls un bija nepieciešama glābēju iesaiste, lai veiksmīgi nokļūtu krastā. Savukārt brauciens ar katamarānu neveiksmīgi beidzās kādam vīrietim Vecrīgā. Šāda veida izsaukumus ugunsdzēsēji saņem arvien biežāk, un vasarā palīdzība uz ūdens nepieciešama teju ikdienu, tādēļ glābēji atgādina par drošību.

Kādam 22 gadus vecam vīrietim, vizinoties ar īrētu katamarānu pa pilsētas kanālu, pasliktinājās veselība un acīmredzot saprotot, ka pats saviem spēkiem vairs netiks krastā, viņš pieņēma lēmumu palīdzību lūgt glābējiem. Uz Simtgades aleju sabrauca operatīvie dienesti un ātri vien atrisināja radušos situāciju.

“Mūsu darbinieki palīdzēja vīrietim nonākt krastā un nodeva viņu NMPD,” stāsta VUGD pārstāvis.

Katamarānu vīrietis bija izīrējis no nomniekiem, kurus var sastapt krastā pie Radio ielas.

“Cilvēks izīrēja katamarānu, sāka peldēt, jauns puisis. Pie Latvijas teātra kļuva slikti. Izrādījās narkomāns. Bet izskatījās pēc sportista. Nu sākumā šķita sportisks, normāls, ar katamarānu peld labi, bet tur viņš atslēdzās,” norāda katamarānu izīrētājs.

Ugunsdzēsēji glābēji atgādina, ka, atsākoties vasaras sezonai, jābūt uzmanīgiem atpūšoties gan pie, gan uz ūdens. Jāizvērtē savi spēki un veselības stāvoklis peldoties, kā arī lietojot dažādas ūdens atrakcijas: “Izmantojot šos palīglīdzekļus, būtu ieteicams pārbaudīt, vai tas ir darba kārtībā.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm