tv3.lv

Ziepniekkalnā iedzīvotājus pārsteidz policistu darbība ap vienu automašīnu

Kādas pamestas automašīnas salonā vakar dienas vidū policijas eksperti vāca lietiskos pierādījumus. Izmeklēšanas darbības notika starp vairākām deviņstāvu mājām, un, nevēloties traucēt likumsargu darbu, iedzīvotāji šodien vērsās pie “Degpunktā” komandas ar jautājumu – ko īsti policisti meklēja?

Ziepniekkalnā pie Ozolciema ielas 46. nama pirmā korpusa vakar aktīvi rosījās policisti. Likumsargi bija atvēruši automašīnu “Volkswagen” un vairākas stundas to pārmeklēja, ņēma pirkstu nospiedumus, līdz beidzot spēkratu aizveda evakuators. Vietējie iedzīvotāji palika neziņā par to, kāpēc šāda ekspertu uzmanība vienam auto.

Vietējie iedzīvotāji norāda, ka automašīna nav vietējā, bet pagalmā atradusies trīs dienas. Viņi pieļauj, ka ņemti kādi pierādījumi: “Atvēra un tur visu izgaismoja, skatījās, kaut ko ņēma, maisos lika un līmēja ciet, maisiņos. Kriminālisti strādāja. [Pierādījumi kaut kādi? – red.] Nu, protams. [Tā mašīna ilgi te stāvēja? – red.] Kādas trīs dienas.”

Vaicājot vietējiem par to, kas varēja interesēt likumsargus, viņi norāda, ka tās nav bijušas narkotikas, kas izņemtas no auto: “[Kas tur varēja būt? Narkotikas? – red.] Nē, nē, es arī tā sākumā domāju. Tur bija kaut kādi koki, nūjas, kaut kas tāds.”

Šodien policijā “Degpunktā” noskaidroja, ka procesuālās darbības veiktas iepriekš sākta kriminālprocesa ietvaros saistībā ar mantiskiem noziegumiem. “Degpunktā” rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka pie spēkrata strādājuši Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki. Automašīna varētu būt zagta vai izmantota kā transportlīdzeklis smagāka nozieguma veikšanai.

Raidījuma producents
15 gadus ir raidījuma "Degpunktā" satura veidotājs un producents. Ziņo par krīzes situācijām un krimināla rakstura tēmām - ugunsgrēkiem, satiksmes negadījumiem, noziegumiem, dabas stihijām. Visvairāk saista stāsti, kas veltīti labdarībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm